Duńska jakość dostępna dla każdego

Są piękne, designerskie i stylowe. Do ich produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości. Sofy Kragelund, bo o nich mowa, właśnie wzbogaciły kolekcję skandynawskich sof w designzoo. Ich atutem jest nie tylko wygląd i klasa, ale także atrakcyjna cena.

W wyselekcjonowanej przez nas kolekcji produktów marki Kragelund znajdują się zarówno sofy, jak i fotele. W zależności od tego ile mamy miejsca i jakie są nasze potrzeby, mamy tu większe sofy z szezlongami, jak i małe, zgrabne projekty, które dostosują się do każdego pomieszczenia.

Sofa taka, jak chcesz

Sofy marki Kragelund stworzono tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Stąd szerokie możliwości dostosowania projektów pod własne oczekiwania. Są dostępne w szerokiej gamie tkanin i skór. Na życzenie klienta, aby ułatwić wybór wymarzonej sofy, wysyłamy darmowe próbki materiałów. W wielu produktach możliwy jest również wybór kształtu i wykończenia nóżek – od metalowych, przez lakierowany dąb, po dąb czarny.

Dodatkowo, w przypadku sof i fotela Nabbe możliwy jest wybór podłokietników. Występują w wersji wąskiej i szerokiej. Składając zamówienie na stronie designzoo.pl wystarczy napisać w komentarzu, jakie ramiona wybieramy.

Najwyższa jakość

Cechą szczególną sof Kragelund jest wysoka jakość produkcji. To wręcz misja marki. Zapewnienie wysokiej jakości w odpowiedniej cenie. Jakość rozumiana jest tutaj jako atrakcyjne, komercyjne wzornictwo połączone z komfortem użytkowania i wysoką trwałością mebli.

Do produkcji sof i foteli wykorzystywane są więc techniki i materiały, które świadczą o jakości. Mamy tu projekty z wykorzystaniem wytrzymałej pianki HR. To, w połączeniu z różnymi rodzajami włókien, ramami z litego drewna, sprężynami kieszeniowymi lub mieszanką pianki i piór tworzy jakość i komfort, które trwają.

Do tego jeszcze dochodzi niska cena. Właściwa cena w rozumieniu marki Kragelund, to taka, która jest niższa, niż postrzegana wartość produktu. Decydując się więc na projekty tej duńskiej marki otrzymujemy w zamian trwały i komfortowy produkt w atrakcyjnie niskiej cenie.

Projekty są naprawdę różnorodne. Od zgrabnych i lekkich narożnych Askov Round, po eleganckie sofy Holme czy Hasle lub Hasle Lux. Na uwagę zasługują także większe, flagowe produkty marki, jak sofa Kornum z szezlongiem lub sofa Shea Flip z szezlongiem. Każda z sof występuje w wielu wariantach. Dostępne są także pasujące do sof fotele, jak na przykład fotel Holme, czy fotel Obling.

Dekady doświadczeń

Kragelund tworzy meble tapicerskie od 1978 roku. Są oparte na dumnej duńskiej tradycji projektowania i kunsztu mebli. Ich projekty są estetyczne, nietuzinkowe i po prostu – zachwycające. Marka odważnie rzuciła wyzwanie światu i od lat kontroluje łańcuch dostaw, by minimalizując koszty, zmaksymalizować jakość produktu. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź naszą ofertę sof marki Kragelund.