Wiosenna przemiana w designzoo

Nowa rzeczywistość, nowy początek, nowe nadzieje i inspiracje. W tym roku z wyjątkowym opóźnieniem przyszła wiosna i wszystko, co się z nią wiąże. Zmiany nie ominęły także designzoo. Odświeżona identyfikacja wizualna, remont showroomu, a do tego nowości w naszym asortymencie. Zapraszamy do naszego świata.

Aspiracją designzoo od zawsze jest bycie czymś więcej niż zwykłym sklepem meblowym. Chcemy inspirować, zachwycać, tworzyć przestrzeń, w której klienci mogą się wyciszyć i odnaleźć swoje miejsce. Od lat z pasją selekcjonujemy meble, oświetlenie i akcesoria od międzynarodowej sławy projektantów. Tu, w jednym miejscu, spotykają się ikony designu i przyszłe klasyki. Te aspekty są niezmienne i stanowią rdzeń naszej marki. Nadal jednak chcemy zaskakiwać naszych klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

Własna galeria sztuki

Od jakiegoś czasu plakaty w skandynawskim stylu, które znajdują się w asortymencie designzoo to już nie tylko produkty takich marek jak Paper Collective, Galerie Maeght czy Hein Studio. Teraz to także nasza kolekcja reprodukcji wielkich mistrzów, projekty z największych wystaw, plakaty muzyczne i inne klasyki, które zachwycają od pierwszego wejrzenia.

W designzoo starannie selekcjonujemy produkty i stale powiększamy kolekcję. – Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Wybieramy dzieła piękne i inspirujące. Cieszymy się, że nasi klienci doceniają nasze starania i chętnie sięgają po nasze propozycje – mówi Karolina Szwed-Ørneborg, właścicielka sklepu.

Wraz z nowym asortymentem, zmienił się także sopocki showroom. Stanęły dodatkowe ściany, które utworzyły mini galerię sztuki. Tam na bieżąco pojawiają się kolejne wyjątkowe dzieła. – Zależało nam na tym, by stworzyć miejsce, w którym klienci będą mogli w spokoju kontemplować sztukę, zobaczyć plakaty z bliska, wyobrazić je sobie na swojej ścianie – dodała Karolina.

Zielona część ogrodowa

Cieplejsze dni pozwalają myśleć o wakacjach i odpoczynku na świeżym powietrzu. Stąd wypełniona roślinami, specjalnie wydzielona strefa outdoorowa. Znajdziemy tu między innymi kolekcję Palissade marki HAY – funkcjonalnych, designerskich i bardzo wytrzymałych mebli ogrodowych. Nad całością tej strefy rozpościera się ogromny i solidny parasol Atlantis marki Skagerak.

Ta strefa szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom roślin. Znajdują się w niej piękne i wyjątkowe doniczki Bergs Potter, o których szerzej pisaliśmy już tutaj. To nowość w asortymencie designzoo, która już teraz cieszy się dużą popularnością.

Zaprojektowane w Danii, z pasją i miłością wypalane w gorącej Toskanii gliniane doniczki Bergsa są w stu procentach naturalne i wytwarzane ręcznie. To produkty najwyższej jakości. – Absolutnie przepadliśmy, gdy zobaczyliśmy te produkty. Musiały się znaleźć w naszym asortymencie. Zależało nam na tym, żeby pokazać je naszym klientom i dobrze je wyeksponować. Wyglądają pięknie na zdjęciach, ale na żywo? To dopiero robi wrażenie – skomentowała Karolina Szwed-Ørneborg.

Odświeżone logo

To nie jedyne zmiany w designzoo. Wraz z nowym otwarciem zmieniła się także identyfikacja wizualna, która teraz jeszcze bardziej oddaje nadmorskiego i duńskiego ducha marki. Jest eleganckie i minimalistyczne, a wyglądem nawiązuje do geometrycznych kształtów. Zupełnie tak, jak nowe produkty uznanych, skandynawskich marek, które stale wzbogacają ekspozycję w designzoo.

Zachwyć się ponadczasowym designem w Sopocie, przy al. Niepodległości 606/610. Showroom jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00, a w soboty od 10.00 do 14.00.