Podróż do świata marki by Lassen

by Thomas Szwed Ørneborg | April 16, 2015

Marka by Lassen to coś więcej niż designerskie produkty, jednych z najwybitniejszych duńskich architektów Mogensa Lassena i Fleminga Lassena. by Lassen to firma przekazywana z pokolenia na pokolenie, której misją jest godne prowadzenie dziedziczonej od lat marki.

Dziś właścicielami są Søren Lassen, Nadia Lassen i Peter Österberg. Søren Lassen i Nadia Lassen to wnuk i prawnuczka znakomitego Mogensa Lassen. Wraz z grupą utalentowanych współpracowników, koncentrują się na honorowym prowadzeniem  dziedzictwa Mogensa i Flemminga Lassenów.

O tym, że kultowa seria Kubus od By Lassen zachwyca nie trzeba nikogo przekonywać natomiast Frames od By Lassen to seria zaprojektowana przez Mogensa Lassena w 1943 roku. Pozwala Ci bawić się formą i kolorem, tworzyć trójwymiarowe konstrukcje na ścianie. Wyraź siebie z kolekcją Frames. 

Produkty By Lassen możecie kupić w Designzoo i na www.designzoo.pl

‪#‎designzoo‬ ‪#‎bylassen‬ ‪#‎świecznik‬ ‪#‎kubus‬ ‪#‎świeczki‬ ‪#‎czarne‬ ‪#‎szare‬ ‪#‎białe‬ ‪#‎kultowe‬ ‪#‎wzornictwo‬ ‪#‎design‬ ‪#‎ikona‬ ‪#‎meble‬ ‪#‎akcesoria‬ ‪#‎wyposażenie‬ ‪#‎wnętrz‬

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share:   Email / Facebook / Twitter