DOSTAWA I TERMIN REALIZACJI


Zamówione produkty pakujemy dla Państwa z największą ostrożnością, aby dotarły szybko i bezpiecznie. 

Przy opisie każdego produktu umieszczona jest informacja o jego dostępności, która określa szacunkowy czas od złożenia zamówienia do momentu przekazania paczki do transportu. Paczka z zamówionymi produktami jest wysyłana gdy wszystkie wybrane artykuły są dostępne.

Wszystkie zamówienia wysyłamy:

  • kurierem DHL - firma kurierska, specjalizująca się w transporcie przesyłek drobnych.
  • kurierem DTS - firma transportowa specjalizująca się w transporcie mebli
  • Pocztą Polską


Nasz transport mebli z firmą DTS to nie tylko dostarczenie produktu, ale także jego wniesienie przez dwóch pracowników do docelowego lokalu. 

Zastrzegamy sobie konieczność wysyłki niektórych produktów (np. zawierających elementy szklane) wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Realizujemy dostawy wyłącznie na terenie Polski.

Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.


Wszystkie zamówienia są wysyłane bezpłatnie.


Tylko wybrany asortyment posiadamy na naszym stanie magazynowym. Większość jest dostępna na zamówienie i termin realizacji wynosi od 2 do 8 tygodni. Aby dowiedzieć się więcej na temat okresu oczekiwania prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny z naszym sklepem: info@designzoo.pl, tel. 881 932 608


ZWROTY I REKLAMACJE

Mogą Państwo zwrócić towar w ciągu 14 dni od jego otrzymania (bez podania przyczyny). Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.  W celu zwrotu towaru prosimy poinformować nas o swojej decyzji  w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Reklamacje towarów z tytułu rękojmi lub niezgodności towarów z umową:

Reklamacje można złożyć drogą elektroniczną na adres info@designzoo.pl. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni. O wyniku postępowania reklamacyjnego i zasadach dalszego postępowania z reklamowanym towarem poinformujemy Państwa wysyłając informację na adres e-mail podany w treści zgłoszenia reklamacyjnego.