Swan lounge chair

Fritz Hansen

Swan lounge chair
  • Swan lounge chair
  • Swan lounge chair
  • Swan lounge chair
Swan lounge chair
Opis
Arne Jacobsen zaprojektował głęboki fotel Swan™ oraz Egg ™ do lobby hotelu SAS Royal w Kopenhadze w 1958 roku. Wówczas Swan był innowacyjnym technologicznie krzesłem: brak linii prostych - tylko krzywe. Jesteśmy pewni, że zakochasz się w arcydziele Arnego Jacobsena! To proste krzesło z pokryciem w tkaninie, które dodaje wyrafinowania i wyrazu każdemu wnętrzu. Sprawi również wiele radości każdemu entuzjaście dobrego wzornictwa.

Oparcie:
wykonano z pianki poliuretanowej ze wzmocnieniem z włókna szklanego. Podstawa siedziska składa się ze stalowego wrzeciona (o średnicy 28 mm) i stalowej płyty montażowej (5 mm). Poszczególne części są spawane i obrabiane powierzchniowo za pomocą matowego cynku.

Baza:
składa się z satynowanej chromowanej, obrotowej części środkowej (o średnicy 38x2 mm) spawanej rury stalowej i podstawy 4-gwiazdkowej z formowanego wtryskowo aluminium. Pokrywa nóżek wykonana jest z czarno-szarego materiału syntetycznego.

Obicie:
dostępnych wiele wersji kolorystycznych tkanin i skór w 6 kategoriach cenowych. 

Czas oczekiwania na dostawę produktu to 6 do 8 tygodni. Przypominamy, że nasza darmowa dostawa oznacza także gwarancję wniesienia mebla do lokalu.

Cena
14 550,00 zł Brutto
Tkanina
Ilość

Szczegóły produktu
77 cm
74 cm
68 cm
40 cm
  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Zawsze darmowa dostawa Zawsze darmowa dostawa
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Inne produkty w tej kategorii:

CH28

Carl Hansen
13 790,00 zł