Little Petra VB1

&Tradition

Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
&Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie
&Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie
Cena
11 405,00 zł Brutto
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

 

Gwarancja najniższej ceny

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

 

Sadzisz drzewo

Opis
Little Petra Lounge chair - nowość! Pierwsze sztuki dostępne na koniec sierpnia 2018. 

Ten absolutnie zjawiskowy fotel pierwotnie został zaprojektowany w 1938 roku zbierając od razu pochwały na ówczesnej wystawie twórców mebli w Kopenhadze i zdobywając nagrody na kolejnych wystawach w Berlinie i Nowym Jorku. To jeden z zaledwie kilku projektów architekta Viggio Boesena, który stał się sławny projektując w stylu duńskiego wzornictwa lat 30, zwanego stylem 'funky'. Styl ten wyróżnia się bardziej miękkimi, obfitymi kształtami i organiczną estetyką, która kwestionowała minimalistyczne podejście Bauhausu. 

Fotel Little Petra otrzymał takie imię na cześć teściowej projektanta :) 

Fotel Little Petra jest zaskakująo zgrabny i nieduży, co pozwala na jego dopasowanie do każdej przestrzeni, wnętrza i otoczenia. Nisko osadzony, o otwartej i obejmującej sylwetce, ucieleśnia kwintesencję fotela pozwalającego na odpoczynek, bez względu na jak zdecydujemy się w nim usiąść. Dzisiaj uruchomiona produkcja zapewnia ogromny komfort użytkowania. Szanując umiłowanie architekta do naturalnych materiałów, nogi fotela zostały wykonane z drewna orzechowego lub dębu. W efekcie oferujemy Państwu produkt o niezwykłej historii, ujmujący sylwetką i niezmiennie zapraszający, by w nim posiedzieć. 

Prezentujemy produkt w 3 tkaninach z nogami orzechowymi. Dostępne są także nogi z naturalnego dębu w tej samej cenie. Jeśli chodzi o wybór innych, dodatkowych tkanin, prosimy się z nami kontaktować. 


Produkt na zamówienie. Standardowy czas oczekiwania to 8 tygodni. 

Szczegóły produktu
69113202
0
75 cm
81 cm
55 cm/ 83cm
Drewno, pianka, poliester
40 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: