Swan lounge chair leather

Fritz Hansen

Swan lounge chair leather
  • Swan lounge chair leather
  • Swan lounge chair leather
Fritz Hansen - Swan lounge chair leather - Fotele Skandynawskie
Fritz Hansen - Swan lounge chair leather - Fotele Skandynawskie Fritz Hansen - Swan lounge chair leather - Fotele Skandynawskie
Cena
29 440,00 zł Brutto
Tkanina
na zamówienie Sztuk

 

Gwarancja najniższej ceny

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

 

Sadzisz drzewo

Opis

Arne Jacobsen zaprojektował głęboki fotel Swan™ oraz Egg ™ do lobby hotelu SAS Royal w Kopenhadze w 1958 roku. Wówczas Swan był innowacyjnym technologicznie krzesłem: brak linii prostych - tylko krzywe. Jesteśmy pewni, że zakochasz się w arcydziele Arnego Jacobsena! To proste krzesło z pokryciem w tkaninie, które dodaje wyrafinowania i wyrazu każdemu wnętrzu. Sprawi również wiele radości każdemu entuzjaście dobrego wzornictwa.

Oparcie:
wykonano z pianki poliuretanowej ze wzmocnieniem z włókna szklanego. Podstawa siedziska składa się ze stalowego wrzeciona (o średnicy 28 mm) i stalowej płyty montażowej (5 mm). Poszczególne części są spawane i obrabiane powierzchniowo za pomocą matowego cynku.

Baza:
składa się z satynowanej chromowanej, obrotowej części środkowej (o średnicy 38x2 mm) spawanej rury stalowej i podstawy 4-gwiazdkowej z formowanego wtryskowo aluminium. Pokrywa nóżek wykonana jest z czarno-szarego materiału syntetycznego.

Obicie:
dostępnych 8 gatunków skór w 3 kategoriach cenowych, w różnych kolorach. 

Czas oczekiwania na dostawę produktu to 6 do 8 tygodni.

Szczegóły produktu
77 cm
74 cm
68 cm
40 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: