Fiber bar stool tube base high

Muuto

Fiber bar stool tube base high
  • Fiber bar stool tube base high
  • Fiber bar stool tube base high
Fiber bar stool tube base high
Opis
Fiber bar stool tube base high - to kolejna odsłona stołka barowego z siedziskiem z kompozytu i metalowymi nogami z wysokością siedziska 75 cm. To projekt ponadczasowy. Subtelne, jakby unoszące się w przestrzeni siedzisko pozwala siedzącemu na swobodne obracanie się. Efemeryczna, oszczędna forma sprawia, że stołek zajmuje niewiele miejsca w przestrzeni. Z kolei możliwość wyboru ciekawych kolorów pozwala na zamówienie wersji, która w interesujący sposób uzupełnieni aranżację wnętrza.

Stołek doskonale się sprawdzi jako dodatkowe miejsce do siedzenia w salonie, w korytarzu, w kuchni, czy w biurze i pracowni. Z powodzeniem może być wykorzystany w aranżacji baru, czy restauracji. Siedzisko Fiber barstool base zostało wykonane z innowacyjnego kompozytu plastiku i 25% drewnianych włókien. W kolekcji jest także wersja stołka z siedziskiem skórzanym lub tapicerowanym tkaniną. 

Projekt: Iskos-Berlin

Czas oczekiwania na produkt 8 tygodni. Zapewniamy darmowy transport wraz z wniesieniem. Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję marki Muuto. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy napisz na info@designzoo.pl
Cena
1 010,00 zł Brutto
Wykończenie
Ilość

Szczegóły produktu
23563
Siedzisko 75 cm, całość 76 cm
46, 5 cm
  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Zawsze darmowa dostawa Zawsze darmowa dostawa
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: