Linear steel bench

Muuto

Linear steel bench
  • Linear steel bench
  • Linear steel bench
Linear steel bench
Opis
Linear steel bench - nowość wiosny 2019!

To ławka zewnętrzna dedykowana do stołu Linear steel. Może to oczywiście być także ławka do każdego innego stołu lub siedzisko na balkon, czy taras. Linia Linea odzwierciedla nowe spojrzenie na dizajn mebli zewnętrznych. Dzięki linii podziału poprowadzonej wzdłuż siedziska i złożonym do wewnątrz stalowym brzegom, ławka zyskuje lekką formę. Szczelina w siedzisku to także ułatwienie na odprowadzenie ewentualnie nagromadzonej z deszczu wody. Całość uzupełniają zaokrąglone nogi. Linear steel bench ma czystą, bardzo estetyczną formę. Dzięki subtelnym detalom  w formie i matowemu wykończeniu zyskuje naprawdę nowoczesny ale i ponadczasowy wygląd i może być uzupełnieniem wystroju każdego tarasu, balkonu, czy ogródka, także w przestrzeni publicznej. 

Ławka Linear Steel jest dostępna w czterech matowych wykończeniach kolorystycznych oraz w dwóch długościach: 110 cm i 170 cm. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że kolor biały jest w rzeczywistości odcieniem typu off - white.
Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 6 - 8 tygodni. Zapewniamy darmowy transport wraz z wniesieniem. W przypadku pytań o produkt prosimy o kontakt na info@designzoo.pl
Cena
2 129,00 zł Brutto
Rozmiar
Kolor
Ilość

Szczegóły produktu
30932+30952
45,5 cm
39 cm
110 cm i 170 cm
  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Zawsze darmowa dostawa Zawsze darmowa dostawa
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: