Wishbone CH24 Oak_different finishes

Carl Hansen

Wishbone CH24 Oak_different finishes
  • Wishbone CH24 Oak_different finishes
Wishbone CH24 Oak_different finishes
Opis

Krzesło Wishbone CH24 Oak_differen finishes - kultowe krzesło Wishbone z litego dębu w różnych wykończeniach. W wersji malowanej na czarno krzesło zachowa strukturę drewna. 

Krzesło CH24 Wishbone było jednym z pierwszych modeli, które Hans J. Wegner zaprojektował specjalnie dla Carla Hansena i Søna. Jest nieprzerwanie produkowane od 1950 roku. Dzięki swojej nadzwyczajnej formie, Wishbone zajmuje wyjątkową pozycję w świecie nowoczesnego designu.

Ten charakterystyczny projekt był ostatnią częścią serii Wegnera inspirowanej portretami duńskich kupców siedzących na chińskich krzesłach z dynastii Ming. Wegner został wizjonerem w dziedzinie projektowania mebli, łącząc górne szyny i ramiona w jedną całość. Charakterystyczny tył w kształcie litery "Y" zapewnia wygodne podparcie, a jednocześnie stabilność górnej części pleców.

Wielu postrzega CH24 jako krzesło idealne, ponieważ spełnia wymagania funkcjonalne w zakresie komfortu i stabilności, a jednocześnie ma wyraźny wygląd. Innymi słowy: to kwintesencja nowoczesnego duńskiego designu.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 8 tygodni. Zapewniamy darmową dostawę z gwarancją wniesienia. Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję marki Carl Hansen & Son. Pytania dotyczące produktów prosimy kierować na adres info@designzoo.pl

Cena
3 629,00 zł Brutto
Wykończenie
Siedzisko
Ilość

Szczegóły produktu
86 cm
55 cm
51 cm
45 cm
  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Zawsze darmowa dostawa Zawsze darmowa dostawa
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii:

AAC 27

HAY
1 629,00 zł -15% 1 384,65 zł