Krzesło AAC 17

HAY

Krzesło AAC 17
  • Krzesło AAC 17
  • Krzesło AAC 17
  • Krzesło AAC 17
  • Krzesło AAC 17
  • Krzesło AAC 17
  • Krzesło AAC 17
  • Krzesło AAC 17
  • Krzesło AAC 17
HAY - Krzesło AAC 17 - Krzesła Skandynawskie
HAY - Krzesło AAC 17 - Krzesła Skandynawskie HAY - Krzesło AAC 17 - Krzesła Skandynawskie HAY - Krzesło AAC 17 - Krzesła Skandynawskie HAY - Krzesło AAC 17 - Krzesła Skandynawskie HAY - Krzesło AAC 17 - Krzesła Skandynawskie HAY - Krzesło AAC 17 - Krzesła Skandynawskie HAY - Krzesło AAC 17 - Krzesła Skandynawskie HAY - Krzesło AAC 17 - Krzesła Skandynawskie
Cena
1 695,00 zł Brutto
Podstawa
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

 

Gwarancja najniższej ceny

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

 

Sadzisz drzewo

Opis

Krzesło AAC 17

Podobnie jak pozostałe krzesła z rodziny AAC – krzesło AAC 17 jest minimalistyczne i zachwycające w swej prostocie. To kolejna propozycja firmy HAY. Producenta, który na pierwszym miejscu stawia międzynarodowy charakter i design, który zaspokaja potrzeby współczesnego świata.

HAY w swoich nietuzinkowych projektach zwraca uwagę na funkcjonalność i wszechstronność. To główne cechy serii AAC. Krzesło AAC 17 dzięki czystym, zakrzywionym liniom i symetrycznym nóżkom idealnie wpasowuje się w minimalistyczne kanony piękna. Dodatkowo, o jego funkcjonalności świadczy możliwość układania krzeseł w stosy. To za sprawą nóg ustawionych pod siedzeniem pod zaokrąglonym kątem – tak, by zapewnić optymalny komfort.

Nogi są dostępne w chromowanych i powlekanych proszkowo wykończeniach, natomiast powłoka dostępna jest w różnych opcjach kolorystycznych i tapicerskich, umożliwiając wiele kombinacji projektowych, dzięki którym ta seria jest tak elastyczna.

Jeśli poszukujesz innej tkaniny na siedzisko niż nasze propozycje napisz do nas.

Czas oczekiwania na produkt wynosi 6 - 8 tygodni.
W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
78 cm
58 cm
50 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: