Beetle chair - podstawa black Conic

Gubi

Beetle chair - podstawa black Conic
  • Beetle chair - podstawa black Conic
  • Beetle chair - podstawa black Conic
Gubi - Beetle chair - podstawa black Conic - Krzesła Skandynawskie
Gubi - Beetle chair - podstawa black Conic - Krzesła Skandynawskie Gubi - Beetle chair - podstawa black Conic - Krzesła Skandynawskie
Cena
1 285,00 zł Brutto
Kolor
na zamówienie Sztuk

 

Gwarancja najniższej ceny

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

 

Sadzisz drzewo

Opis

Beetle chair to kolejna propozycja marki Gubi. Jeżeli oczekujesz nieograniczonych możliwości, wyjątkowego desginu i komfortu, odpowiedzią jest właśnie Beetle. Gubi w swoich nietuzinkowych projektach dąży do perfekcji z odwagą i pasją.

Takie jest Beetle chair. Nie jest ono już tylko tapicerowanym krzesłem. Dostępny jest także z polipropylenową skorupą z tworzywa sztucznego. Od teraz więc krzesło Beetle Gubi ma lżejszy wygląd i wyróżnia się niespotykaną wytrzymałością w niższej cenie.

Uzyskaj wyjątkowy komfort siedzenia, dzięki matowej fakturze, która zapewnia miękkość w dotyku krzesła Beetle. Gubi gwarantuje szerokie spektrum opcji kolorystycznych i bazowych, dlatego Beetle chair nadaje się zarówno do przestrzeni formalnych, jak i nieformalnych. Połącz i dopasuj siedem harmonijnych kolorów, aby stworzyć osobistą ekspresję.

Krzesło Beetle zaprojektowało studio GamFratesi. Projektanci uważnie obserwują świat owadów, który jest inspiracją dla tego fotela. Anatomia, estetyka i ruch chrząszcza – to źródło interpretacji konstrukcji krzesła.

Czas realizacji: 3-5 tygodni

Szczegóły produktu
10024254
87 cm
56 cm
58 cm
43.5 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: