Chair CH36

Carl Hansen

Chair CH36
  • Chair CH36
  • Chair CH36
  • Chair CH36
  • Chair CH36
  • Chair CH36
Carl	Hansen - Chair CH36 - Krzesła Skandynawskie
Carl	Hansen - Chair CH36 - Krzesła Skandynawskie Carl	Hansen - Chair CH36 - Krzesła Skandynawskie Carl	Hansen - Chair CH36 - Krzesła Skandynawskie Carl	Hansen - Chair CH36 - Krzesła Skandynawskie Carl	Hansen - Chair CH36 - Krzesła Skandynawskie
Opis

CH36 chair - krzesło jadalniane kultowego projektanta Hansa J. Wegnera z 1962 roku. Świetny komfort siedzenia, tradycyjne, rzemieślnicze, ręczne wykonanie, a przy tym kwintesencja prostoty i elegancji. Krzesło prezentuje się niezwykle lekko i delikatnie, a jego konstrukcja zapewnia najwyższy komfort użytkowania. 

Krzesło jest również dostępne w wersji z dodatkową, skórzaną poduszką na siedzisko, a także w wersji CH37 z podłokietnikami. 

Prezentowana wersja krzesła CH36 to woskowane drewno bukowe z naturalnym, papierowym sznurkiem. Produkt jest dostępny także w wersji lity dąb z wykończeniem lakierowanym, olejowanym, olejowanym na biało lub na życzenie w kolorze dostępnym w palecie producenta.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 6 - 8 tygodni.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące tego modelu skontaktuj się z nami pisząc na info@designzoo.pl. Pamiętaj, że posiadamy w ofercie wszystkie meble marki Carl Hansen & Son. 
Cena
2 760,00 zł Brutto
Model
Ilość
Na zamówienie

Szczegóły produktu
81 cm
52 cm
48 cm
Lite drewno bukowe.

Specyficzne kody

 

Gwarancja Price Promise

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: