Drawn HM4 chair w. armrest

&Tradition

Drawn HM4 chair w. armrest
  • Drawn HM4 chair w. armrest
  • Drawn HM4 chair w. armrest
  • Drawn HM4 chair w. armrest
  • Drawn HM4 chair w. armrest
  • Drawn HM4 chair w. armrest
  • Drawn HM4 chair w. armrest
  • Drawn HM4 chair w. armrest
  • Drawn HM4 chair w. armrest
  • Drawn HM4 chair w. armrest
  • Drawn HM4 chair w. armrest
&Tradition - Drawn HM4 chair w. armrest - Krzesła Skandynawskie
&Tradition - Drawn HM4 chair w. armrest - Krzesła Skandynawskie &Tradition - Drawn HM4 chair w. armrest - Krzesła Skandynawskie &Tradition - Drawn HM4 chair w. armrest - Krzesła Skandynawskie &Tradition - Drawn HM4 chair w. armrest - Krzesła Skandynawskie &Tradition - Drawn HM4 chair w. armrest - Krzesła Skandynawskie &Tradition - Drawn HM4 chair w. armrest - Krzesła Skandynawskie &Tradition - Drawn HM4 chair w. armrest - Krzesła Skandynawskie &Tradition - Drawn HM4 chair w. armrest - Krzesła Skandynawskie &Tradition - Drawn HM4 chair w. armrest - Krzesła Skandynawskie &Tradition - Drawn HM4 chair w. armrest - Krzesła Skandynawskie
Cena
4 199,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

 

Gwarancja najniższej ceny

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

 

Sadzisz drzewo

Opis

Drawn HM4 chair w. armrest

Drawn HM4 chair to klasyczny przykład duńskiego designu. Projekt powstał w 1956 roku, a jego twórcami jest słynny duet projektantów Hvidt & Mølgaard. To jeden z wzorów z ubiegłego wieku, który powrócił do produkcji dzięki &Tradition. Tutaj w wersji z podłokietnikami.

Wyjątkowe i designerskie krzesło Drawn oparte jest na tradycyjnych technikach rzemieślniczych. Wykonano je z materiałów organicznych, dzięki czemu nadaje charakteru i stylu każdej przestrzeni.

Krzesło Drawn HM4 wykonano z toczonego i frezowanego litego drewna z profilowanym oparciem. Siedzisko jest ręcznie tkane z naturalnego, papierowego sznurka o długości ponad 100 metrów. To sprawia, że jest ono nie tylko wytrzymałe, ale i wygodne.

Hvidt & Mølgaard to jedni z pionierów duńskiego designu w latach 50. XX wieku. Znacznie przyczynili się do rozwoju uprzemysłowienia produkcji mebli. To oni wprowadzili produkty, które były łatwe do wyprodukowania na masową skalę.

Niektóre z najważniejszych dzieł Hvidt & Mølgaard, w tym pełne elegancji krzesło Drawn, są teraz ponownie wydawane przez & Tradition.

Wykończenie drewna w dwóch opcjach:  White Oiled Oak oraz Oiled Walnut

Wymiary: 
wysokość: 78cm,
szerokość: 59cm,
głębokość: 54cm,
wysokość siedziska: 46cm,
glębokość siedziska: 49cm

Waga:
Walnut: 5.5 kg, Oak: 6.0 kg

Produkt na zamówienie.

W ofercie posiadamy wszystkie produkty marki &Tradition. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania o kolekcję tej marki prosimy o kontakt pod adresem info@designzoo.pl.

Szczegóły produktu
14040096
78 cm
59 cm
54 cm
46 cm

Specyficzne kody

ean13
5709262015047

Inne produkty w tej kategorii: