Gent Dining Chair

Gubi

Gent Dining Chair
  • Gent Dining Chair
  • Gent Dining Chair
  • Gent Dining Chair
  • Gent Dining Chair
Gubi - Gent Dining Chair - Krzesła Skandynawskie
Gubi - Gent Dining Chair - Krzesła Skandynawskie Gubi - Gent Dining Chair - Krzesła Skandynawskie Gubi - Gent Dining Chair - Krzesła Skandynawskie Gubi - Gent Dining Chair - Krzesła Skandynawskie
Cena
2 960,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

 

Gwarancja najniższej ceny

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

 

Sadzisz drzewo

Opis
Krzesło Gent Dining Chair zaprojektowane przez duet projektowy GamFratesi charakteryzuje się sprzecznością między skandynawską elegancją a włoskimi dynamicznymi liniami. Silnie połączony z krzesłem Masculo, nowy fotel Gent Dining wyróżnia się wyrazistym oparciem, wyrażającym niemal agresywną męskość, jednocześnie będąc łagodnym i obejmującym.
Krzesło Gent Dining posiada zabawną równowagę pomiędzy formalnością a kaprysem, oferując nowoczesny akcent na klasycznym krześle jadalnym, które przywołuje obraz z lat 50. XX wieku.
Jego wygląd jest w końcu lekki i prosty - i bez podłokietników, krzesło Gent Dining jest praktyczne wokół stołu w restauracjach i domach prywatnych.

W związku z szerokim wyborem tkanin obiciowych, zakup krzesła nie może odbyć się bezpośrednio przez stronę internetową. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w celu wyboru tkaniny, drewna oraz mosiężnego wykończenia.

Cena podana na stronie dotyczy krzesła w obiciu z pierwszej grupy cenowej, drewno Smoked Oak Matt Lacqered lub Oak Oiled.


Czas realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 tygodni.

Pamiętaj, że jeżeli nie możesz odnaleźć któregoś przedmiotu z marki Gubi w naszym sklepie internetowym, odezwij się do nas. Posiadamy w swojej ofercie wszystkie dostępne produkty tej marki!
Szczegóły produktu
78 cm
49 cm
52 cm
46 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: