Amp Chandelier Large

Normann Copenhagen

Amp Chandelier Large
  • Amp Chandelier Large
  • Amp Chandelier Large
  • Amp Chandelier Large
Normann Copenhagen - Amp Chandelier Large - Skandynawskie Lampy wiszące
Normann Copenhagen - Amp Chandelier Large - Skandynawskie Lampy wiszące Normann Copenhagen - Amp Chandelier Large - Skandynawskie Lampy wiszące Normann Copenhagen - Amp Chandelier Large - Skandynawskie Lampy wiszące
Opis

Amp Chandelier - żyrandol Normann Copenhagen, zaprojektowany przez utalentowanego Simona Legalda, który w 2012r. ukończył Duńska Akademie Sztuk Pięknych. 
Inspirowany amplifikatorami z lat 60-tych, Amp Chandelier przez użycie materiałow takich jak marmur i szkło zyskał bardzo współczesny charakter, choć w każdej konfiguracji kolorystycznej jest on inny. 
Monochromatyczny, nieprzeźroczysty biały żyrandol jest ascetycznie czysty w formie i najlepiej odnajdzie się surowych aranżacjach.
Czarny zaś jest wytworny, przytulny i mroczny i  zarazem. Urzekający blask żyrandola z zielonego marmuru ze szkłem barwionym na złoto doda elegancji i ciepła każdej przestrzeni. 

Imponujący, bezpretensjonalny i nastrojowy, tak w skrócie możemy określić Amp Chandelier który może dumnie wisieć w surowym, miejskim salonie, przytulnej jadalni w domu nad morzem czy hotelowym lobby.

Żyrandol dostępny na zamówienie w dwóch rozmiarach, w trzech wariantach kolorystycznych: biały, czarny i zielony. 
Zapewnimy darmowy transport powyżej kwoty zakupu 300 złotych. Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję Normann Copenhagen. W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Cena
6 990,00 zł Brutto
Kolor
Ilość
Na zamówienie

Szczegóły produktu
502081
62,5 cm
85 cm
7,4 kg

Specyficzne kody

 

Gwarancja Price Promise

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Inne produkty w tej kategorii: