Lista produktów marki HAY

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 184 pozycji

Meble HAY

Meble HAY to dziecko Mette i Rudolfa Hay. Po paśmie licznych sukcesów i nagród, firma niedawno obchodziła 16-lecie działalności. Mette miała zaledwie 24 lata kiedy postanowiła stworzyć mekkę duńskiego designu. Jak sama mówi, DNA marki definiowało się naturalnie, na przełomie lat, jednak od zawsze doskonale wiedziała jakie są ramy i jaki konkretny efekt chce uzyskać.

5 lat - tyle czasu dokładnie zajęło Mette, aby przedstawić się światu i dojść do głosu pośród branżowych wyjadaczy. Dziś marka HAY wyznacza trendy, i z pomocą najzdolniejszych projektantów jest jednym najważniejszych globalnych graczy, bezkompromisowo realizującym swoje wizję.

Marka HAY to aktualnie coś więcej niż tylko meble. To styl życia, to hygge, to sporo luzu i w końcu, odrobina szaleństwa w najlepszym skandynawskim wydaniu. Głównymi inspiracjami dla marki pozostają moda, architektura i przyroda. To właśnie w swoim letnim domu, pośród wysokich traw i spokojnych wód Morza Północnego czai się duch i energia HAY.

Mette będąca obecnie dyrektorem artystycznym marki, ładuję tam swoje baterie i czerpie najwięcej inspiracji do każdej nowej kampanii i kooperacji. Od samego początku, z powodzeniem, pozostaje wierna swojej intuicji. Instynktownie komponuje materiały, faktury, kolory i kształty. Ogromną wartością dla HAY jest energia i chemia międzyludzka, w wyniku której powstają najlepsze projekty.