Lista produktów marki Nordlux

Pisa

Nordlux
236,00 zł

Lampy Nordlux

Już od dawna skandynawska stylistyka króluje w polskich mieszkaniach, restauracjach, kawiarniach, a nawet przestrzeniach firmowych. Nie ma się co dziwić, rzeczywiście skandynawskie projekty cieszą się zasłużoną popularnością. Poniżej przedstawimy Wam kolejną firmę, której piękne projekty mamy przyjemność prezentować.

Nordlux istnieje od 1977 roku i od samego początku realizuje swe cele konsekwentnie i z pasją. Jest to grupa, w której skład wchodzą trzy marki: Nordlux, Design For The People oraz Energetic.

Zajmują się nie tylko projektami oświetlenia, ale także produkcją żarówek, systemów oświetlenia LED (Energetic). Świadomie podchodzą do ochrony środowiska, więc ich produkty są energooszczędne i produkowane w zrównoważonych warunkach. Ich celem jest dostarczanie na rynek produktów najwyższej jakości za atrakcyjną cenę. Inspiracją jest sprawienie, aby ludzie jak najlepiej wykorzystywali nieograniczone możliwości dobrego oświetlenia. Jak mówi Peter Terkelsen, CEO Nordlux: “Sprawmy, aby jakość życia wzrosła poprzez dobre oświetlenie. Zupełnie tak jak w momencie, gdy wstaje słońce”. Produkty Nordluxa są dostępne w ponad 50 krajach, ale rynek wciąż się rozszerza.

Design For The People to koncept, który został już kilkukrotnie nagrodzony na arenie międzynarodowej. Uhonorowani zostali między innymi nagrodą Red Dot Award oraz iF Design Award. Potwierdza to ich umiejętność, aby dotrzeć zarówno do klientów, jak i szerokiego grona specjalistów. Jak sami twierdzą, wraz z każdą nagrodą stawiają sobie poprzeczkę jeszcze wyżej.

Oświetlenie Nordlux

Nordlux charakteryzuje się projektami zarówno ekscytującymi jak i zaawansowanymi. Są one współczesne, nowoczesne. Projektanci starają się z każdym nowym dziełem osiągnąć kolejny poziom piękna i funkcjonalności. Marka nie zatrzymuje się, stawia na ciągły rozwój i nowe pomysły. Nie zadowolą ich półśrodki. Jak sami twierdzą, projektują lampy,  w których łatwo się zakochać, a im dłużej na nie patrzysz, tym stają się piękniejsze.

Ich projekty są także przyjazne środowisku - wysokie standardy produkcji zapewniają najlepszą jakość, przy dbałości o nasze wspólne dobro. Dzięki temu nie tylko dotrzymują czoła konkurencji, a wręcz często ich wyprzedzają. Chociaż pochodzą z Danii, cały świat jest dla nich miejscem pracy i inspiracji. Chociaż eksport obejmuje głównie Skandynawię, Anglię, Niemcy oraz Francję, niedawno podjęli współpracę z rynkiem chińskim. Oznacza to, że ich produkty są obecnie sprzedawane w 35 krajach świata.

Lampy od Nordlux nadają się zarówno do instalacji wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Ich projekty odznaczają się ponadczasowością, miękkimi liniami, delikatnością i klasyczną kolorystyką. Materiały z jakich są tworzone są wysokiej jakości, pasują zarówno do spokojnego domowego zacisza jak i przestrzeni biurowej, socjalnej, restauracji czy modnej kawiarni. Dla tych lamp nie ma zadań niemożliwych. Nordlux projektuje lampy tak, abyśmy mogli się nimi w pełni cieszyć, nie przekraczając jednocześnie budżetu. Ponadczasowa jakość, piękne linie, olśniewające faktury, eleganckie kolory – któż mógłby się temu oprzeć?

Dominującymi kolorami w przypadku lamp od Nordlux są szarości, czerń, biel oraz złoto. Dzięki swej ponadczasowej i uniwersalnej kolorystyce nie tylko sprawdzą się w niemal każdej przestrzeni, ale nadadzą jej elegancji i klasy. Nie musimy obawiać się, że mogą nam się znudzić, wszak są to barwy wiecznie żywe, modne zawsze i wszędzie. Forma lamp też zazwyczaj trzyma się klasyki – nie znajdziemy tutaj udziwnień i niepotrzebnych elementów. Wszystko zachowuje prostotę i czystość. Całości dopełniają materiały, których użyto. Dzięki różnorodności materiałów (między innymi marmur, metal, papier, porcelana) dostępne są na każdą kieszeń i pasują do każdego pokoju.

W naszej ofercie znajdziecie wiele przykładów najlepszych projektów od Nordluxa. Sprawdźcie lampy wiszące, sufitowe, lampy stojące i ścienne Postawcie na jakość i ponadczasowy projekt. Kierując się słowami prezesa Nordlux – sprawcie, aby oświetlenie stało się czymś więcej.