Linear steel table

Muuto

Linear steel table
  • Linear steel table
  • Linear steel table
  • Linear steel table
  • Linear steel table
Linear steel table
Opis
Linear Steel Table - nowość wiosny 2019!

To stół, który odzwierciedla nowe spojrzenie na dizajn mebli zewnętrznych. Dzięki linii podziału poprowadzonej wzdłuż blatu i złożonym do wewnątrz brzegom stół zyskuje filigranowy, lekki charakter. Szczelina w blacie to także ułatwienie na odprowadzenie ewentualnie nagromadzonej z deszczu wody. Całość uzupełniają zaokrąglone nogi wystające w połowie poza światło blatu. Linear steel table ma czystą, bardzo estetyczną formę. Dzięki subtelnym detalom  w formie i matowemu wykończeniu, stół ma dystyngowaną sylwetkę i może być świetnym uzupełnieniem właściwie każdego rodzaju krzeseł. Stół Linear Steel sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej, na tarasie lub w ogrodzie, jak i w przestrzeni publicznej. 

Stół Linear Steel jest dostępny w czterech matowych wykończeniach kolorystycznych oraz w dwóch długościach: 140 cm i 200 cm. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że kolor biały jest w rzeczywistości odcieniem typu off - white.
Do stołu Linear można dokupić ławkę dostępną w dwóch różnych długościach. Znajdziesz je w naszym sklepie pod nazwą Linear Steel Bench. 
Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 6 - 8 tygodni. Zapewniamy darmowy transport wraz z wniesieniem. W przypadku pytań o produkt prosimy o kontakt na info@designzoo.pl
Cena
4 069,00 zł Brutto
Rozmiar
Kolor
Ilość

Szczegóły produktu
30905+30925
73,5 cm
75 cm sam blat/ 80 cm razem z nogami
140 cm i 200 cm
  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Zawsze darmowa dostawa Zawsze darmowa dostawa
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: