Palissade chair

HAY

Palissade chair
  • Palissade chair
  • Palissade chair
  • Palissade chair
  • Palissade chair
  • Palissade chair
HAY - Palissade chair - Meble ogrodowe
HAY - Palissade chair - Meble ogrodowe HAY - Palissade chair - Meble ogrodowe HAY - Palissade chair - Meble ogrodowe HAY - Palissade chair - Meble ogrodowe HAY - Palissade chair - Meble ogrodowe
Cena
1 050,00 zł Brutto
Kolor
na zamówienie Sztuk

 

Gwarancja najniższej ceny

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

 

Sadzisz drzewo

Opis

Przepiękne i eleganckie meble ogrodowe Palissade marki HAY to wybór idealny do ogrodu, na balkony i tarasy. Krzesło ogrodowe Palissade Chair to mebel uniwersalny, zaprojektowany z myślą o różnorodnych środowiskach: kawiarniach, restauracjach, ogrodach, tarasach i balkonach.

Meble ogrodowe Palissade zaprojektowano tak, by łączyły zasadę symetrycznej geometrii. Są synonimem wizualnej prostoty i elegancji. Niezwykle wytrzymałe. Elementy kolekcji można dowolnie łączyć i zestawiać, w zależności od ilości miejsca do zagospodarowania oraz efektu, który chcemy osiągnąć.

Krzesło ogrodowe Palissade Chair wykonane jest ze stali malowanej proszkowo i jest rozwiązaniem wygodnym i trwałym. Kolekcję zaprojektowali francuscy bracia: Ronan i Erwan Bouroullec. 

Meble Palissade składają się z 13 różnych elementów – stołków, ław, krzeseł, stołów, leżaków i sof – wszystkie spójne graficznie i posiadające te same cechy: są mocne, ale bez wrażenia nieporęczności i eleganckie, ale bez nadmiernej delikatności.

Krzesła Palissade Chair oraz pozostałe meble z tej kolekcji zaprojektowane są tak, by bez trudu zintegrować się z naturalnym krajobrazem lub otoczeniem miejskim. To meble na lata, które z upływem czasu staną się jeszcze piękniejsze.

Krzesła można układać w stosy po 8 sztuk. Występują także w wersji z podłokietnikami.

Czas realizacji 3-4 tygodnie.

Szczegóły produktu
80 cm
47 cm
56 cm
45 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: