Picnic Table

SKAGERAK

Picnic Table
  • Picnic Table
  • Picnic Table
  • Picnic Table
  • Picnic Table
SKAGERAK - Picnic Table - Meble ogrodowe
SKAGERAK - Picnic Table - Meble ogrodowe SKAGERAK - Picnic Table - Meble ogrodowe SKAGERAK - Picnic Table - Meble ogrodowe SKAGERAK - Picnic Table - Meble ogrodowe
Opis

Picnic Table

Projekt: Herman Studio

Stół Picnic wykonany jest z aluminium. Elegancka i komfortowa, prosta forma. Bardzo lekka. Prosto składa się prawie całkowicie i dzięki temu zajmuje niewiele miejsca. Proste, dobre wykonanie, doskonała jakość. Łatwy do przenoszenia dzięki rączce wkomponowanej w blat.

Duńska marka Skagerak bardzo dba o środowisko i zrównoważony rozwój. To dlatego materiały, których firma używa do produkcji mebli pochodzą z certyfikowanych źródeł i są najwyższej jakości. Drewno tekowe do produkcji tego stołu pochodzi z plantacji w Trinidadzie i Indonezji. 
Drewno tekowe można czyścić przeznaczonymi do tego celu środkami. Wraz z upływem czasu drewno tekowe będzie zmieniało kolor na piękną srebrzystą szarość. Jeśli chcesz zachować miodowo-złoty odcień drewna zaimpregnuj meble przeznaczonym do tego olejem. W okresie zimowym rekomendujemy przechowywanie mebli w możliwie najmniej ogrzewanym pomieszczeniu. 


Produkt na zamówienie, Czas oczekiwania 4 tygodnie. Zapewnimy darmową dostawę.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące tego modelu skontaktuj się z nami pisząc na info@designzoo.pl. Pamiętaj, że posiadamy w ofercie wszystkie meble marki SKAGERAK. 

Cena
3 281,00 zł Brutto
Wykończenie
Ilość
Na zamówienie

Szczegóły produktu
1560082
73 cm
105 cm
85 cm

Specyficzne kody

 

Gwarancja Price Promise

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: