KS Chair Black

Ox denmarq

KS Chair Black
  • KS Chair Black
  • KS Chair Black
  • KS Chair Black
Ox denmarq - KS Chair Black - Outlet - ostatnie sztuki w atrakcyjnych cenach
Ox denmarq - KS Chair Black - Outlet - ostatnie sztuki w atrakcyjnych cenach Ox denmarq - KS Chair Black - Outlet - ostatnie sztuki w atrakcyjnych cenach Ox denmarq - KS Chair Black - Outlet - ostatnie sztuki w atrakcyjnych cenach
Cena
5 339,00 zł
4 004,25 zł Brutto -25%
Ostatnie sztuki w magazynie Sztuk

Opis
Najwyższej jakości piękny, skórzany fotel KS Chair marki ox denmarq zaprojektowany przez Dannisa Marquarta. 

KS Chair to idealne połączenie designu i nowoczesnych materiałów. Cechuje go wysoka jakość, solidność i nietuzinkowy wygląd. Każdy fotel KS Chair jest wyjątkowy za sprawą użytych do produkcji materiałów. Jak dobre wino, produkty marki ox denmarq z wiekiem nabierają wyrazistości i stylu. Wykwalifikowani rzemieślnicy ręcznie wykonali obicie, używając przy tym 100% garabowaną roślinnie skórę anilinową o ogólnej grubości 3 mm lub większej. Rama wykonana jest ze stali nierdzewnej lub stali malowanej proszkowo. 

Skóra posiada naturalne niedoskonałości. W miarę upływu czasu, użytkowania i czynników zewnętrznych, takich jak choćby oświetlenie, skóra nabierze unikatowej głębi i blasku. 

Produkt z ekspozycji. Stan idealny. Skóra jest niewyrobiona i skrzypi przy siadaniu lub gwałtownym ruchu na łączeniach z metalowymi ramionami. Można to naoliwić. 

Możliwy odbiór osobisty, transport na terenie Polski zorganizowany przez Klienta lub nasz transport odpłatny tylko na terenie Trójmiasta.
Szczegóły produktu
1

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: