Uwielbiasz sztukę tak jak my? Wybierając 4 druki zapłacisz za 3!

Dostawa i termin realizacji

Dostawa designzoo

 


Zamówione produkty pakujemy dla Państwa z największą ostrożnością, aby dotarły szybko i bezpiecznie. 

Przy opisie każdego produktu umieszczona jest informacja o jego dostępności. Brak takiej informacji oznacza, że produktu nie ma na stanie i musimy go zamówić. Także w przypadku dostępności 1 sztuki może się okazać, że produkt nie jest dostępny ze względu na równoległą sprzedaż stacjonarną i możliwe kilkugodzinne niezgodności stanów. O terminie realizacji każdego zamówienia są Państwo informowani wraz z wysyłką faktury zaliczkowej.


Paczka z zamówionymi produktami jest wysyłana, gdy wszystkie wybrane artykuły są dostępne, chyba, że zostanie to indywidualnie ustalone inaczej. 

Wszystkie zamówienia wysyłamy:

  • kurierem GLS - firma kurierska, specjalizująca się w transporcie przesyłek drobnych.
  • kurierem DTS - firma transportowa specjalizująca się w transporcie mebli

Realizujemy dostawy wyłącznie na terenie Polski.

Zastrzegamy sobie prawo do sprzedaży wybranych produktów tylko z odbiorem osobistym w salonie w Gdańsku. Dotyczy to niektórych produktów z zakładki SALE oraz produktów VINTAGE.

Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Tylko wybrany asortyment posiadamy na naszym stanie magazynowym. Większość jest dostępna na zamówienie i termin realizacji wynosi od 4 do 8 tygodni, a w przypadku niektórych produktów nawet dłużej. O terminie realizacji zamówienia są Państwo informowani mailowo wraz z wysyłką przez nas faktury zaliczkowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat okresu oczekiwania prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny z naszym sklepem: info@designzoo.pl, tel. +48 882 141 680