Uwielbiasz sztukę tak jak my? Wybierając 4 druki zapłacisz za 3!

Gwarancja Price Promise

Założenie jest proste: jeśli znajdziesz to, czego szukasz, za mniej, podporządkujemy się


Oczywiście rozumiemy, że nasi klienci mogą szukać najlepszej oferty jeszcze przed złożeniem zamówienia online lub przed zakupem w naszym sklepie.


Sklep Designzoo nie tylko zapewnia swoim klientom wyjątkową obsługę, ale także wyjątkową cenę. Zapewniamy, że jeśli odkryjesz identyczny i oryginalny produkt u jakiegokolwiek innego sprzedawcy w Polsce za mniej, obiecujemy wyrównać lub zwrócić różnicę w cenie.
Niezależnie od tego, czy poszukujesz projektu, czy już go kupiłeś od nas - jeśli odkryjesz, że twój zakup w innym miejscu kosztuje mniej, gwarantujemy, że dopasujemy naszą cenę, lub  w ciągu 14 dni od daty zakupu* zwrócimy różnicę!

Zawsze staramy się przedstawiać naszym klientom najlepszą, możliwą ofertę, ale jeśli zauważysz, że któryś z naszych produktów jest sprzedawany po niższej cenie, istnieje wiele sposobów na skorzystanie z programu "Price Promise"* w sklepie Designzoo:

Porozmawiaj ze sprzedawcą w salonie
Wyślij maila na adres info@designzoo.pl
Zadzwoń pod numer +48 882 141 680

Prosimy o podanie numeru paragonu, faktury lub szczegółów zamówienia, pełnego imienia i nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu, pod którym możemy się z Tobą skontaktować. Będziemy starali się zweryfikować niższą cenę, ale możliwe, że w tym celu będziemy potrzebować dodatkowej pomocy z Twojej strony. Gwarantujemy, że skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych, aby omówić prośbę skorzystania z programu "Price promise"*. 

* Zasady i Warunki skorzystania z programu:

  • Oferta jest aktualna 14 dni od momentu złożenia zamówienia lub zakupu przedmiotu, nawet jeśli w tym czasie produkt nie został dostarczony. 
  • Produkt musi być identyczny i oryginalny, również pod względem koloru, rozmiaru, projektanta, marki i wszelkich innych cech.
  • Warunki zakupu muszą być identyczne. Dla przykładu jeżeli kupujesz od nas produkt, który jest dostępny od ręki musi on być również dostępy u konkurencji.
  • Nie obejmuje kosztów wysyłki, ponieważ nie możesz obliczyć ceny usługi najwyższej jakości.
  • Nie obejmuje produktów nieoprocentowanych, oferowanych przez innych sprzedawców. 
  • Nie obejmuje sprzedawców likwidujących swoją działalność lub stron internetowych, w których sprzedaż zostanie zakończona za kilka sekund.
  • Nie obejmuje produktów znalezionych na witrynach zakupów grupowych, takich jak Groupon.
  • Zarówno witryna internetowa jak i sklep stacjonarny muszą znajdować się w Polsce.
  • Produkty muszą zostać wysłane przez licencjonowanego dystrybutora z Polsce.
  • Decyzja Menedżera Sklepu lub Administratora witryny o dopasowaniu oferty cenowej jest ostateczna.