Uwielbiasz sztukę tak jak my? Wybierając 4 druki zapłacisz za 3!

O nas

Jesteśmy duńsko-polskim małżeństwem i zamiłowanie do dobrego designu oraz skandynawskiej dbałości o planetę to coś, co pielęgnujemy w Polsce od … lat. W duchu zrównoważonej konsumpcji postawiliśmy na rozwój miejsca, w którym docenić można dorobek ubiegłych pokoleń, a przyszłym - zapewnić produkty, które przetrwają próbę czasu. Zapraszamy do Designzoo!

 

Chcieliśmy Was zainspirować - sklep z plakatami to byłoby za mało. Dlatego stworzyliśmy przestrzeń, w której można poczuć się jak w galerii sztuki, a jednocześnie przeredagować swój salon, sypialnię czy jadalnię na nowo. Urządź się u nas tak, by było i pięknie, i funkcjonalnie!

 

Oferujemy plakaty artystyczne z całego świata, wydruki znanych i cenionych artystów, plakaty do pokoju dziecięcego, czarno-białe albo współczesne, minimalistyczne formy - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jednocześnie prezentujemy wyselekcjonowane i przywiezione przez nas osobiście meble vintage z Danii - biurka z lat 50 i 60, stoły oraz komody z drewna tekowego. Nadają współczesnym wnętrzom wyjątkowego, nietuzinkowego charakteru.

 

Całość doprawia oświetlenie skandynawskie - pełne miękkich barw, delikatne, skupione na tym, by stworzyć przytulną atmosferę Hygge. Znajdziesz u nas zarówno lampy do pokoju dziennego, jadalni oraz przenośne lampki, które możesz zabrać ze sobą na taras czy do ogrodu. Oferujemy sprawdzone i niezawodne duńskie marki, które towarzyszą nam od początku istnienia naszego sklepu - &Tradition oraz Louis Poulsen.

 

Zapraszamy po dawkę inspiracji i na zakupy pełne wartościowego designu!

 

Karolina i Thomas Szwed Ørneborg