Lampy Louis Poulsen. Wyłączny przedstawiciel

Designzoo jest wyłącznym przedstawicielem lamp marki Louis Poulsen na Polskę.

Louis Poulsen posiada wyjątkową pozycję na globalnym rynku oświetlenia. Dzięki współpracy z czołowymi projektantami takimi jak: Poul Henningsen, Verner Panton, Arne Jacobsen, innowacyjności, najwyższej jakości rzemieślnictwa, skupieniu na detalach i ciągłym podążaniu za trendami mimo wierności klasyce, firma jest w czołówce producentów lamp od momentu jej powstania, czyli 1874 roku.

Produkty tej duńskiej marki są rozpoznawalne na całym świecie. Jest niemal oczywiste, że każdy kolejny projekt powstały dla Louis Polsen dołączy do grupy ikon wzornictwa tj. Artichoke, AJ, PH, Panthella, czy Snowball.

Louis Poulsen stawia swoim lampom duże wymagania: muszą być funkcjonalne, zapewniać komfort i tworzyć odpowiednią atmosferę. Nie ma tu miejsca na drażniące, oślepiające światło, czy niepraktyczne elementy. Oświeitlenie ma tworzyć klimat, współgrać z otoczeniem, nie przytłaczać go.

O jakości produktów Louis Poulsen świadczą: doskonałe materiały, wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół, emisja światła i nieopwtarzalnyprojekt

Stylistyczna różnorodność produktów Louis Poulsen jest gwarantem znalezienia w jej asortymencie produktu, który perfekcyjnie wkomponuje się w każdy styl i wnętrze.

 

Sprawdź kolekcję produktów TUTAJ