Norm Toilet Brush

Menu

Norm Toilet Brush
  • Norm Toilet Brush
  • Norm Toilet Brush
Menu - Norm Toilet Brush - Akcesoria łazienkowe
Menu - Norm Toilet Brush - Akcesoria łazienkowe Menu - Norm Toilet Brush - Akcesoria łazienkowe
Cena
411,00 zł Brutto
Kolor
Ostatnie sztuki w magazynie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Norm Toilet Brush – szczotka toaletowa z części nowej serii Bath marki Menu. Jest higieniczna i przyjazna dla użytkownika, dzięki niezwykle funkcjonalnym detalom.

Projektantami szczotki, jak i całej serii Bath są Jonas Bjerre-Poulsen i Kasper Rønn, czyli Norm Architects. Duet znany jest z projektów minimalistycznych i funkcjonalnych, spełniających potrzeby i zadowalających nasze zmysły. 

Te cechy charakteryzują kolekcję łazienkową. Są minimalistyczne, pozbawione zbędnych elementów i użyteczne. Nawet tak proste i codzienne produkty, jak szczotka toaletowa nabierają charakteru dzięki rozpoznawalnej formie, przez co wydają się przyjemniejsze w użyciu.

Lekkie, jednolite linie i zaokrąglone podstawy – oto cechy szczególne łazienkowej kolekcji Menu. To wszystko, czego trzeba, aby produkty łazienkowe były nie tylko użyteczne, ale też subtelnie eleganckie. 

Norm Toilet Brush stoi pewnie na podłodze za sprawą nisko położonego środka ciężkości. Uchwyt ze szczotkowanej stali zapewnia wygodny chwyt, a główkę szczoteczki można wymienić w razie potrzeby. Dodatkowo, jej wewnętrzny plastikowy uchwyt jest łatwy w czyszczeniu.

Czystość w łazience ma szczególne znaczenie, dlatego używane w niej przedmioty również muszą być „czyste” w odbiorze. Menu udowadnia, że skandynawski design i minimalizm sprawdzają się w każdej przestrzeni.

Zapewniamy darmowy transport na terenie całego kraju wraz z gwarancją wniesienia.  

Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję marki MENU.

W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
7700659
2
39,5 cm
10 cm

Specyficzne kody

EAN13
7700559

Inne produkty w tej kategorii: