Mood mask red

HAY

Mood mask red
  • Mood mask red
HAY - Mood mask red - Dekoracje ścienne
Cena
102,00 zł Brutto
Dostępny Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Marka HAY po raz kolejny zachwyca nietuzinkowym projektem. Tym razem do sprzedaży trafiła wyjątkowa kolekcja „Mood mask”. Ta kolorowa kolekcja masek papierowych jest ręcznie malowana w Indiach, dzięki czemu każda maska ma niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju wygląd i jakość. 

Masek można użyć jako części kostiumu lub jako dekoracyjną ozdobę 3D na ścianie. Zapinane są z tyłu jedwabistą wstążką i są dostępne w różnych kolorach i wyrazach twarzy. Prezentowana tutaj maska jest w kolorze głębokiej czerwieni z nieco zdezorientowanym i lekko zawiedzionym wyrazem twarzy – choć interpretacji może być wiele.

HAY od lat tworzy meble, oświetlenie i akcesoria o międzynarodowym charakterze. Dąży do tego, by dobry design był dostępny dla jak największej liczby odbiorców. HAY inspiracji poszukuje w stabilnych strukturach architektury i dynamice mody, z sukcesem łącząc wartości obu branż w trwałe produkty wysokiej jakości. 

W naszej kolekcji posiadamy całą kolekcję masek „Mood mask”, a także inne produkty marki HAY. W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
506514
8
25 cm
20 cm
20 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: