Wyszukaj

Cena

1300zł - 6800zł

Meble vintage

Są piękne, ponadczasowe i niezwykle eleganckie. Często zapomniane i niedoceniane. Z jednej strony należą do przeszłości, dziś przechodzą prawdziwy renesans i śmiało wybiegają w przyszłość. Meble vintage to prawdziwe perełki. Mają w sobie coś tajemniczego, głębokiego i nieuchwytnego. 

Znajdziecie tu skandynawskie meble vintage, które pamiętają salony, sypialnie i inne wnętrza z minionego wieku. Te stare meble, mimo dość sędziwego wieku, pięknie opowiadają swoją historię. Są pieczołowicie odnowione, ale z poszanowaniem ich przeszłości. Noszą na sobie ślady użytkowania – każda rysa, zadrapanie, czy cień dodaje im szlachetności.

Meble vintage to także najwyższa jakość. Świadczy o tym nie tylko fakt, że przetrzymały próbę czasu. Pochodzą przecież z przeszłości, a wtedy mało kto myślał o masowej produkcji. Sposób wykonania i użyte w tym celu materiały są wartością dodaną. 

Każdy z prezentowanych przez nas przedmiotów jest unikatowy. Oto niepowtarzalna szansa, aby podarować im drugie życie. Choć nie są już pierwszej młodości, nasze skandynawskie meble vintage to meble z duszą. 

Klasyki w stylu skandynawskim

W naszej kolekcji znajdziecie niezapomniane klasyki, czasem nieco ekstrawaganckie i designerskie meble retro, które z miejsca pokochacie i które nadadzą Waszym wnętrzom ponadczasowego stylu. Perełki wzornictwa z ubiegłego wieku: krzesła, fotele, stoliki i inne meble vintage, obok których nie da się przejść obojętnie. To projekty m.in. takich osobistości jak Hans J. Wegner, Kaare Klint, Arne Jacobsen, Børge Mogensen, Kai Kristiansen, Axel Salto, Severin Hansen czy Ole Wanscher.

Jeżeli w naszym asortymencie brakuje czegoś, czego szukacie, koniecznie się do nas odezwijcie. Odnajdziemy specjalnie dla Was produkt vintage, którego potrzebujecie. Napiszcie do nas na info@designzoo.pl – pomożemy!

Designzoo Vintage

Designzoo Vintage

BESTSELLERY