Shell Pot, Off-White

Ferm Living

Shell Pot, Off-White
  • Shell Pot, Off-White
  • Shell Pot, Off-White
  • Shell Pot, Off-White
  • Shell Pot, Off-White
Ferm Living - Shell Pot, Off-White - Donice i Wazony
Ferm Living - Shell Pot, Off-White - Donice i Wazony Ferm Living - Shell Pot, Off-White - Donice i Wazony Ferm Living - Shell Pot, Off-White - Donice i Wazony Ferm Living - Shell Pot, Off-White - Donice i Wazony
Cena
470,00 zł
352,50 zł Brutto -25%
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Shell Pot w kształcie muszli to uroczy produkt ozdobny duńskiej marki Ferm Living. Możesz ją wypełnić ulubionymi kwiatami, włożyć do niej doniczkę z rośliną lub postawić samodzielnie – zawsze osiągniesz nietuzinkowy efekt. To produkt, który w doskonały sposób łączy naturalne kształty ze współczesnym designem.

Shell Pot Ferm Living wykonana jest z kamionki. Od zewnątrz ma matową powierzchnię, a wewnątrz jest szkliwiona, dzięki czemu jest szczelna i nie zmienia swojego wyglądu z zewnątrz. Ten element dekoracyjny dodaje do pomieszczenia czegoś delikatnego, prostego, ale jednocześnie rzeźbiarskiego.

Ferm Living to duńska marka z bazą w Kopenhadze, która współpracuje z rzemieślnikami na całym świecie. Dzięki temu otrzymujemy asortyment, który łączy skandynawską myśl z globalnymi umiejętnościami i tradycjami. Kolekcja mebli, akcesoriów i oświetlenia tej marki powstaje w sposób zrównoważony, opiera się na pasji do autentycznego projektowania i stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu. 

Szczegóły produktu
100232202
20 cm
31 cm
15 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: