Wyszukaj

Marka

Cena

900zł - 16600zł

Show/hide more options

Obniżki cen

Skandynawskie dywany

Aktualnie na rynku dostępne są dywany zarówno syntetyczne jak i naturalne, jednak ich wartość i estetyka są nieporównywalne. Do syntetycznych zaliczamy dywany akrylowe, poliamidowe, polipropylenowe czy wiskozowe. Są one niewiele łatwiejsze w utrzymaniu czystości jeżeli chodzi o zabrudzenia. Są jednak higieniczniejsze i polecane alergikom, ze względu na fakt ,iż nie rozwijają się w nich grzyby i bakterie. Jednak wrażenia estetyczne pozostawiają wiele do życzenia, nie wspominając o negatywnym wpływie na środowisko.

Dywany w skandynawskim stylu

Dywany skandynawskie najczęściej produkowane są z włókien naturalnych, przeważnie z wełny, bawełny lub jedwabiu. Charakteryzuje je gruby splot, wyrazista faktura, zachowawczość kolorystyki i wzoru. Wełniane dywany w Skandynawii należą zdecydowanie do najpopularniejszych. Wełniane dywany skandynawskie mają świetne parametry izolacyjne oraz dobrze wytłumiają pomieszczenia, co przy srogich zimach jest bardzo istotne.

Dywany wełniane tworzą w mieszkaniu przytulną atmosferę i dają naturalny wygląd. Grube sploty to bardzo charakterystyczny wyznacznik dywanów skandynawskich, które prócz walorów estetycznych mają dodatkowy walor sensoryczny. Chodzenie gołymi stopami po dywanie utkanym z grubym wełnianych splotów to wyjątkowo przyjemne doznanie. Przyjemny i odprężający masaż stóp, który możemy fundować sobie każdego dnia i który zbawiennie wpłynie na cały organizm.

Skandynawskie Dywany

Skandynawskie Dywany

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 87 pozycji

Birch

Layered
5 130,00 zł

BESTSELLERY