Lake Wool Rug

Layered

Lake Wool Rug
  • Lake Wool Rug
  • Lake Wool Rug
  • Lake Wool Rug
Layered - Lake Wool Rug - Skandynawskie Dywany
Layered - Lake Wool Rug - Skandynawskie Dywany Layered - Lake Wool Rug - Skandynawskie Dywany Layered - Lake Wool Rug - Skandynawskie Dywany
Cena
5 130,00 zł Brutto
Rozmiar
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Ręcznie produkowany dywan Lake zainspirowany jest nową falą skandynawskiej estetyki i ogromną innowacją. Idealnie odzwierciedla zamiłowanie do łączenia sztuki, architektury i stylu jako podstawy artystycznej wizji. 

Skandynawski dywan Lake to propozycja marki Layered, która jest silnie zakorzeniona w tamtejszej kulturze. Dywan ze swoimi abstrakcyjnymi, okrągłymi wzorami, nawiązuje do wody i piękna półkuli nordyckiej. Jego wzór zaprojektował duński artysta tekstylny i papierniczy Berit Mogensen Lopez. Ma stanowić połączenie między wnętrzem a sztuką, a także między naturą, a Twoim domem. 

Wyprodukowany z myślą o zrównoważonym rozwoju, jest wytwarzany ręcznie w 100% z naturalnych materiałów, takich jak wełna i tencel. Dzięki temu jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Ze względu na to, że jest to produkt rzemieślniczy, wykonany ręcznie, każdy dywan jest wyjątkowy i może nieznacznie różnić się wyglądem.

Wełniany dywan Lake to idealny wybór do pomieszczeń, w których chcesz czegoś efektownego, co jednocześnie będzie trwałe i nada im luksusowy wygląd.

Szczegóły produktu
100 % wełna

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: