Northern Light Woll Rug

Layered

Northern Light Woll Rug
  • Northern Light Woll Rug
  • Northern Light Woll Rug
  • Northern Light Woll Rug
  • Northern Light Woll Rug
Layered - Northern Light Woll Rug - Skandynawskie Dywany
Layered - Northern Light Woll Rug - Skandynawskie Dywany Layered - Northern Light Woll Rug - Skandynawskie Dywany Layered - Northern Light Woll Rug - Skandynawskie Dywany Layered - Northern Light Woll Rug - Skandynawskie Dywany
Cena
5 130,00 zł Brutto
Rozmiar
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Skandynawski dywan Northern Light to propozycja marki Layered, która jest silnie nawiązuje do tamtejszej kultury. Northern Light to z angielskiego zorza polarna. I rzeczywiście, dywan ze swoją eksplozją kolorów, nawiązuje do tego unikalnego zjawiska rzadko spotykanego gdzieś indziej, niż na półkuli arktycznej. Ma stanowić połączenie między wnętrzem a sztuką, a także między naturą, a Twoim domem. 

Ręcznie produkowany dywan Northern Light zainspirowany jest nową falą skandynawskiej estetyki i ogromną innowacją. Idealnie odzwierciedla zamiłowanie do łączenia sztuki, architektury i stylu jako podstawy artystycznej wizji. 

Wełniany dywan Northern Light to idealny wybór do pomieszczeń, w których chcesz czegoś efektownego, co jednocześnie będzie trwałe i nada im luksusowy wygląd.

Wyprodukowany z myślą o zrównoważonym rozwoju, jest wytwarzany ręcznie w 100% z naturalnych materiałów, takich jak wełna i tencel. Dzięki temu jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Ze względu na to, że jest to produkt rzemieślniczy, wykonany ręcznie, każdy dywan jest wyjątkowy i może nieznacznie różnić się wyglądem.

Szczegóły produktu
100 % wełna

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: