Saffron

Layered

Saffron
  • Saffron
  • Saffron
  • Saffron
  • Saffron
Layered - Saffron - Skandynawskie Dywany
Layered - Saffron - Skandynawskie Dywany Layered - Saffron - Skandynawskie Dywany Layered - Saffron - Skandynawskie Dywany Layered - Saffron - Skandynawskie Dywany
Cena
3 829,00 zł Brutto
Rozmiar
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Saffron - to dywan z kolekcji Modern Oriental szwedzkiej marki Layered. Kolekcja powstała z inspiracji przepiękną, znaną na całym świecie kulturą tkania marokańskich dywanów. Dywan Saffron powstał w 100% z recyklingowanej wełny. Każdy z dywanów Modern Oriental posiada unikalny wzór. Saffron to jasne, naturalne tło i wzór w kolorze czarnym i karmelowym. Krótsze brzegi wykończono frędzlami. 

Uwaga, ten dywan będzie się mocno kłaczył, będą wychodziły drobne włoski przez pierwsze pół roku. Dlatego trzeba go regularnie i często odkurzać. Po pół roku kłaczenie się i sypanie drobnych włosków ustąpi!

Skład: 100% wełna z recyklingu. Wykonany ręcznie w Indiach. 

Czyszczenie: Po rozpakowaniu nowego dywanu dobrze jest go strzepnąć, by wypadły z niego ewentualne naturalne pozostałości fragmentów przędzy. Dywan należy regularnie odkurzać bez użycia wystającej szczotki. W przypadku silnego zabrudzenia rekomendujemy czyszczenie chemiczne. Niewielkie plamy i zabrudzenia można próbować usunąć letnią wodą z mydłem starając się wytrzeć ewentualny płyn do sucha ściereczką z mikrofibry.
Szczegóły produktu
saffron-layered-180x270
180 cm/250 cm
270 cm/350 m

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: