Tree of Life

Layered

Tree of Life
  • Tree of Life
  • Tree of Life
  • Tree of Life
  • Tree of Life
Layered - Tree of Life - Skandynawskie Dywany
Layered - Tree of Life - Skandynawskie Dywany Layered - Tree of Life - Skandynawskie Dywany Layered - Tree of Life - Skandynawskie Dywany Layered - Tree of Life - Skandynawskie Dywany
Cena
3 829,00 zł Brutto
Rozmiar
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Tree of Life - to dywan z kolekcji Modern Oriental szwedzkiej marki Layered. Kolekcja powstała z inspiracji przepiękną, znaną na całym świecie kulturą tkania marokańskich dywanów. Dywan Three of Life powstał w 100% z recyklingowanej wełny. Każdy z dywanów z kolekcji Modern Oriental posiada unikalny wzór z połączenia ważnych symboli snujących opowieść o miłości, sile i mądrości. 
Symbole zawarte we wzorze dywanu Three of Life opisują wieczność i rozwój wraz z trwaniem życia. Użyte barwy przędze to przybrudzony róż, kolor oberżyny i kilak odcieni niebieskości. 

Uwaga, ten dywan będzie się mocno kłaczył, będą wychodziły drobne włoski przez pierwsze pół roku. Dlatego trzeba go regularnie i często odkurzać. Po pół roku kłaczenie się i sypanie drobnych włosków ustąpi!

Skład: 100% wełna z recyklingu. Wykonany ręcznie w Indiach. 

Czyszczenie: Po rozpakowaniu nowego dywanu dobrze jest go strzepnąć, by wypadły z niego ewentualne naturalne pozostałości fragmentów przędzy. Dywan należy regularnie odkurzać bez użycia wystającej szczotki. W przypadku silnego zabrudzenia rekomendujemy czyszczenie chemiczne. Niewielkie plamy i zabrudzenia można próbować usunąć letnią wodą z mydłem starając się wytrzeć ewentualny płyn do sucha ściereczką z mikrofibry. 

Szczegóły produktu
LAYERED-TREE 180X280
180 cm/250 cm
270 cm/350 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: