Aero Chair

Wendelbo

Aero Chair
  • Aero Chair
  • Aero Chair
  • Aero Chair
  • Aero Chair
  • Aero Chair
  • Aero Chair
Wendelbo - Aero Chair - Fotele Skandynawskie
Wendelbo - Aero Chair - Fotele Skandynawskie Wendelbo - Aero Chair - Fotele Skandynawskie Wendelbo - Aero Chair - Fotele Skandynawskie Wendelbo - Aero Chair - Fotele Skandynawskie Wendelbo - Aero Chair - Fotele Skandynawskie Wendelbo - Aero Chair - Fotele Skandynawskie
Cena
7 225,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Fotel Aero Chair to projekt o ponadczasowym stylu, którego dla marki Wendelbo stworzył Henrik Pedersen. Aero Chair inspirowany jest luksusowymi podróżami i swoim stylem nawiązuje do dawnych czasów, gdy podróżowanie było luksusem zarezerwowanym wyłącznie dla elit.

Aero Chair Wendelbo zachwyca jakością wykonania, a także designem – jest zarówno elegancki, jak i prosty i minimalistyczny. To typowy przykład ponadczasowego duńskiego wzornictwa. Rama fotela wykonana jest ze stali malowanej proszkowo na czarno i sklejki, a wygodne i zapraszające do odpoczynku siedzisko i oparcie wypełnione są pianką o wysokiej sprężystości.

Wendelbo to duńska marka, która pielęgnuje tradycję skandynawskiego rzemiosła od trzech pokoleń i ożywia innowacyjne i klasyczne projekty, osadzone w nowoczesnym i współczesnym kontekście. Projektowane przez nich meble charakteryzują się silną identyfikacją wizualną, funkcjonalnością i komfortem. Wszystko to z dbałością o drobne szczegóły, które robią wielką różnicę.

Trwała estetyka, pasja do projektowania i wysokie standardy jakości sprawiają, że kolekcja mebli Wendelbo jest wyjątkowa, trwała i ponadczasowa. W kolekcji znajdują się zarówno meble do użytku prywatnego, jak i te doskonałe do użytku publicznego. Przykładem jest właśnie fotel Aero Chair, który doskonale odnajdzie się w każdej przestrzeni.

Na zdjęciach zaprezentowany jest Aero Chair w wykończeniu ze skóry. Prezentowana tu cena jest przykładowa dla tkanin z najniższej grupy cenowej. Po więcej szczegółów i informacji zapraszamy na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
73 cm
95 cm
100 cm
75 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: