CH78 I Mama Bear

Carl Hansen

CH78 I Mama Bear
  • CH78 I Mama Bear
  • CH78 I Mama Bear
  • CH78 I Mama Bear
  • CH78 I Mama Bear
  • CH78 I Mama Bear
  • CH78 I Mama Bear
Carl	Hansen - CH78 I Mama Bear - Fotele Skandynawskie
Carl	Hansen - CH78 I Mama Bear - Fotele Skandynawskie Carl	Hansen - CH78 I Mama Bear - Fotele Skandynawskie Carl	Hansen - CH78 I Mama Bear - Fotele Skandynawskie Carl	Hansen - CH78 I Mama Bear - Fotele Skandynawskie Carl	Hansen - CH78 I Mama Bear - Fotele Skandynawskie Carl	Hansen - CH78 I Mama Bear - Fotele Skandynawskie
Cena
16 616,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Fotel CH78 marki Carl Hansen & Søn jest znany pod pieszczotliwą nazwą Mama Bear. To słynny projekt Hansa J. Wegnera, który pierwotnie wprowadzono na rynek w 1954 roku, jako rozszerzenie projektu fotela CH71. 

Fotel Mama Bear nosi swoją nazwę dzięki wyjątkowemu kształtowi. Ma bardzo rzeźbiarską sylwetkę, zupełnie różną od ciężkich wizualnie foteli z tamtych czasów. Posiada wiele charakterystycznych i zachęcających krzywizn, które zapewniają ciepły uścisk. 

Rama, podłokietniki i nogi CH78 Mama Bear Chair wykonane są z litego drewna z certyfikatem FSC, dzięki czemu są trwałe i stabilne. Fotel występuje w wielu wykończeniach, a opcjonalnie, można do niego zakupić dodatkowo zagłówek obszyty skórą lub innym materiałem. Choć zagłówek nie jest konieczny, trzeba przyznać, że razem z nim Mama Bear Chair nabiera jeszcze większego charakteru.

Hans J. Wegner jest znany ze swojej kreatywności. Nigdy nie bał się innowacji, tak powstał ten kultowy projekt, jakże inny od dostępnych wówczas na rynku. Po latach powrócił do produkcji za sprawą marki Carl Hansen & Søn, jako hołd dla tego wyjątkowego projektanta.

Dzięki połączeniu nietuzinkowej formy i funkcji, a także kunsztu i odwagi, miękkich krzywizn i dynamicznych, geometrycznych kształtów, CH78 Lounge jest niezwykle rzeźbiarskim, ale jednocześnie funkcjonalnym meblem. Dlatego też doskonale sprawdzi się w salonie domu prywatnego, jak i w przestrzeni publicznej, np. w hotelowym lobby.

Fotel Mama Bear występuje z dwoma rodzajami nóżek i podłokietników – dębowym i orzechowym. Posiada także szeroki wachlarz tkanin, które różnią się ceną w zależności od tego, w której grupie się znajdują. Prezentowana tu cena dotyczy tkanin z grupy pierwszej. Po więcej informacji prosimy o kontakt na adres info@designzoo.pl 

Szczegóły produktu
106 cm
66 cm
84 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: