FH419 I Heritage Chair

Carl Hansen

FH419 I Heritage Chair
  • FH419 I Heritage Chair
Carl	Hansen - FH419 I Heritage Chair - Fotele Skandynawskie
Cena
19 483,00 zł
15 586,40 zł Brutto -20%
Kolor
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Fotel FH419 Heritage Chair to projekt, który odwołuje się do historycznych okresów i stylów, zachowując jednocześnie ponadczasowe piękno i styl. To niezwykły fotel, który jest jednocześnie elegancki, ale także niezwykle komfortowy.

Fotel Heritage uosabia odprężającą finezję. Miękkie i eleganckie linie, wyjątkowa jakość i dbałość o szczegóły są świadectwem stałego dążenia do perfekcji. Doskonale oddaje idee, które przyświecały jego autorowi – Fritsowi Henningsenowi. 

Fotel FH419 Heritage powstał w 1930 roku i był inspirowany wcześniejszymi okresami, zwłaszcza francuskim imperialnym i XVII-wiecznym stylem brytyjskim. Tak powstał klasyczny projekt, całkowicie tapicerowany, umieszczony na starannie wykonanej, solidnej drewnianej ramie. 

Jest to niezwykle wygodny i zachęcający do odpoczynku fotel. FH419 Heritage doskonale odnajdzie się w każdej przestrzeni – czy to prywatnej czy publicznej. Henningsen zawsze uważał wysokiej jakości rzemiosło za niezbędne i nie inaczej jest w przypadku tego projektu. 

Fotel FH419 występuje w kilku rodzajach wykończeń nóżek. Posiada także szeroki wachlarz tkanin i skór, które różnią się ceną w zależności od tego, w której grupie się znajdują. Prezentowana tu cena dotyczy wykończenia soaped oak, a także tkanin z grupy pierwszej. Po więcej informacji prosimy o kontakt na adres info@designzoo.pl 

Szczegóły produktu
102 cm
76 cm
95 cm
61 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: