Fly chair SC10

&Tradition

Fly chair SC10
  • Fly chair SC10
  • Fly chair SC10
  • Fly chair SC10
&Tradition - Fly chair SC10 - Fotele Skandynawskie
&Tradition - Fly chair SC10 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Fly chair SC10 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Fly chair SC10 - Fotele Skandynawskie
Cena
10 720,00 zł Brutto
Model
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Fotel Fly SC10 to jeden z już kultowych projektów biura Space Copenhagen dla marki &Tradition. Tak jak cała kolekcja Fly, sygnalizuje rzeźbiarskie podejście do projektowania, które w żaden sposób nie poświęca komfortu. 

Fly Chair SC10 nawiązuje do klasycznej, nordyckiej estetyki, dbałości o detale i technik. Widoczne jest to w oparciu z drewnianych listew, organicznych kształtach i solidnym, rzemieślniczym wykonaniu. Fotel Fly jest ręcznie tworzony z litego dębu i forniru dębowego przy użyciu tradycyjnych technik obróbki drewna. 

Fotel Fly &Tradition w żaden sposób nie narzuca siedzącemu szczególnej pozycji. Siedzisko jest zoptymalizowane pod katem komfortu dzięki luźnym poduszkom wypełnionym pianką CMHR i pierzem. Co więcej, fakt, że są luźne, pozwala je ustawić zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Dzięki temu pozwala nie tylko usiąść, ale także leżeć, odpocząć i zrelaksować się.

Ambicją Space Copenhagen jest wytyczenie nowych ścieżek, równoważąc przeciwieństwa: klasyczne i nowoczesne, rzeźbiarskie i minimalistyczne, industrialne i organiczne, a także światło i cień. Fly Chair SC10 jest tego doskonałym przykładem – zachwyca estetyką, jakością i ponadczasowością.

Wymiary: wysokość: 68.5 cm, głębokość: 70 cm, szerokość: 73 cm, Wysokość siedziska: 40 cm

Możliwość dokupienia wysokich nóżek.

Seria Fly dostępna jest szerokiej gamie kolorystycznej. W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt z salonem.

Szczegóły produktu
65173001

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Inne produkty w tej kategorii: