Little Petra VB1

&Tradition

Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
  • Little Petra VB1
&Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie
&Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie &Tradition - Little Petra VB1 - Fotele Skandynawskie
Cena
11 900,00 zł Brutto
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Little Petra Lounge chair 

Ten absolutnie zjawiskowy fotel pierwotnie został zaprojektowany w 1938 roku zbierając od razu pochwały na ówczesnej wystawie twórców mebli w Kopenhadze i zdobywając nagrody na kolejnych wystawach w Berlinie i Nowym Jorku. To jeden z zaledwie kilku projektów architekta Viggio Boesena, który stał się sławny projektując w stylu duńskiego wzornictwa lat 30, zwanego stylem 'funky'. Styl ten wyróżnia się bardziej miękkimi, obfitymi kształtami i organiczną estetyką, która kwestionowała minimalistyczne podejście Bauhausu. 

Fotel Little Petra otrzymał takie imię na cześć teściowej projektanta :) 

Fotel Little Petra jest zaskakująo zgrabny i nieduży, co pozwala na jego dopasowanie do każdej przestrzeni, wnętrza i otoczenia. Nisko osadzony, o otwartej i obejmującej sylwetce, ucieleśnia kwintesencję fotela pozwalającego na odpoczynek, bez względu na jak zdecydujemy się w nim usiąść. Dzisiaj uruchomiona produkcja zapewnia ogromny komfort użytkowania. Szanując umiłowanie architekta do naturalnych materiałów, nogi fotela zostały wykonane z drewna orzechowego lub dębu. W efekcie oferujemy Państwu produkt o niezwykłej historii, ujmujący sylwetką i niezmiennie zapraszający, by w nim posiedzieć. 

Prezentujemy produkt w 3 tkaninach z nogami orzechowymi. Dostępne są także nogi z naturalnego dębu w tej samej cenie. Jeśli chodzi o wybór innych, dodatkowych tkanin, prosimy się z nami kontaktować. 


Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na standardowe wersje kolorystyczne wynosi 2-4 tygodnie.

Szczegóły produktu
69113202
0
75 cm
81 cm
55 cm/ 83cm
Drewno, pianka, poliester
40 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: