MG501 I Cuba Chair

Carl Hansen

MG501 I Cuba Chair
  • MG501 I Cuba Chair
  • MG501 I Cuba Chair
  • MG501 I Cuba Chair
Carl	Hansen - MG501 I Cuba Chair - Fotele Skandynawskie
Carl	Hansen - MG501 I Cuba Chair - Fotele Skandynawskie Carl	Hansen - MG501 I Cuba Chair - Fotele Skandynawskie Carl	Hansen - MG501 I Cuba Chair - Fotele Skandynawskie
Cena
3 321,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Fotel MG501 Cuba Chair to projekt z 1997 roku, którego dla marki Carl Hansen & Søn stworzył Morten Gøttler. To doskonały przykład duńskiego designu – współczesny wygląd spotyka się tu z idealną równowagą formy i funkcji, stanowiąc ukłon w stronę poprzednich mistrzów, którzy eksperymentowali z podniesieniem koncepcji składanego krzesła.

Fotel Cuba rzeczywiście wynosi siedzenie na wyższy poziom. To połączenie solidnej, dębowej ramy z siedziskiem i oparciem wyplatanym z miękkiej, parcianej taśmy. Dzięki temu są one niezwykle wygodne – zapewniają doskonałe wsparcie i delikatnie dopasowują się do konturów ciała osoby siedzącej.

Dodatkowym atutem MG501 Cuba Chair jest to, że jest ono składane. Może więc być dodatkowym lub stałym wyposażeniem. Rama jest lekka, dzięki czemu z łatwością można je zawiesić na ścianie lub postawić na stojaku podłogowym w celu wygodnego przechowywania. Jednocześnie projekt prezentuje się na tyle elegancko, że z powodzeniem odegra jedną z głównych ról w pomieszczeniu.

Jest minimalistyczny, ale jednocześnie pełen wyrazu. Fotel Cuba Chair ma wręcz rzeźbiarską sylwetkę, a fakt użycia naturalnych materiałów – bawełnianej taśmy i drewna w połączeniu z kunsztem wykonania sprawia, że to niezwykle interesujący projekt.

W ofercie posiadamy także Cuba Chair Paper Cord oraz Cuba Chair Outdoor. Wszystkie łączy ta sama estetyka i forma, które niezmiennie zachwycają.

Szczegóły produktu
76 cm
61 cm
79 cm
39 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: