MG501 I Paper Cord Cuba Chair

Carl Hansen

MG501 I Paper Cord Cuba Chair
  • MG501 I Paper Cord Cuba Chair
  • MG501 I Paper Cord Cuba Chair
  • MG501 I Paper Cord Cuba Chair
Carl	Hansen - MG501 I Paper Cord Cuba Chair - Fotele Skandynawskie
Carl	Hansen - MG501 I Paper Cord Cuba Chair - Fotele Skandynawskie Carl	Hansen - MG501 I Paper Cord Cuba Chair - Fotele Skandynawskie Carl	Hansen - MG501 I Paper Cord Cuba Chair - Fotele Skandynawskie
Cena
4 650,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Fotel MG501 Paper Cord Cuba Chair to projekt z 1997 roku, którego dla marki Carl Hansen & Søn stworzył Morten Gøttler. To rozszerzenie słynnego Cuba Chair o zupełnie nowy wariant wykończenia – z siedziskiem i oparciem wyplatanym z papierowego sznurka.

Dodatkowym atutem MG501 Paper Cord Cuba Chair jest to, że jest ono składane. Może więc być dodatkowym lub stałym wyposażeniem. Rama jest lekka, dzięki czemu z łatwością można je zawiesić na ścianie lub postawić na stojaku podłogowym w celu wygodnego przechowywania. Jednocześnie projekt prezentuje się na tyle elegancko, że z powodzeniem odegra jedną z głównych ról w pomieszczeniu.

Fotel Cuba Chair Paper Cord to doskonały przykład duńskiego designu – współczesny wygląd spotyka się tu z idealną równowagą formy i funkcji, stanowiąc ukłon w stronę poprzednich mistrzów, którzy eksperymentowali z podniesieniem koncepcji składanego krzesła.

Fotel Cuba Paper Cord rzeczywiście wynosi siedzenie na wyższy poziom. To połączenie solidnej, dębowej ramy z siedziskiem i oparciem wyplatanym z papierowego sznurka. Dzięki temu projekt jest jeszcze lżejszy i nabiera bardziej wyrafinowanego wyrazu. 

Jest minimalistyczny, ale jednocześnie pełen wyrazu. Fotel Cuba Chair Paper Cord ma wręcz rzeźbiarską sylwetkę, a fakt użycia naturalnych materiałów – papierowego sznurka i drewna w połączeniu z kunsztem wykonania sprawia, że to niezwykle interesujący projekt.

W ofercie posiadamy także Cuba Chair z siedziskiem wyplatanym z bawełnianej taśmy oraz Cuba Chair Outdoor. Wszystkie łączy ta sama estetyka i forma, które niezmiennie zachwycają.

Szczegóły produktu
76 cm
61 cm
79 cm
39 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: