Nabbe Chair / Combination 01

Kragelund

Nabbe Chair / Combination 01
 • Nabbe Chair / Combination 01
 • Nabbe Chair / Combination 01
 • Nabbe Chair / Combination 01
 • Nabbe Chair / Combination 01
 • Nabbe Chair / Combination 01
 • Nabbe Chair / Combination 01
 • Nabbe Chair / Combination 01
 • Nabbe Chair / Combination 01
Kragelund - Nabbe Chair / Combination 01 - Fotele Skandynawskie
Kragelund - Nabbe Chair / Combination 01 - Fotele Skandynawskie Kragelund - Nabbe Chair / Combination 01 - Fotele Skandynawskie Kragelund - Nabbe Chair / Combination 01 - Fotele Skandynawskie Kragelund - Nabbe Chair / Combination 01 - Fotele Skandynawskie Kragelund - Nabbe Chair / Combination 01 - Fotele Skandynawskie Kragelund - Nabbe Chair / Combination 01 - Fotele Skandynawskie Kragelund - Nabbe Chair / Combination 01 - Fotele Skandynawskie Kragelund - Nabbe Chair / Combination 01 - Fotele Skandynawskie
Cena
2 820,00 zł Brutto
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

 • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
 • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
 • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Wyjątkowy, wygodny i designerski fotel Nabbe to idealny wybór, jeżeli poszukujesz fotela o wyjątkowej wytrzymałości, wysokiej jakości wykonania i zaskakująco niskiej cenie. Duńskie wzornictwo idzie to w parze z najwyższą jakością materiałów.

Fotel Nabbe posiada solidną ramę z litego drewna, siedzisko wypełnione jest wysokiej jakości sprężyną kieszeniową oraz pianką HR 40 kg. Poduszki oparcia są wszyte w panele i wypełnione mieszanką pianki i watoliny, co optymalizuje wsparcie pleców.

Wszystko to sprawia, że fotel Nabbe jest niezwykle wygodny i zapewnia najwyższy komfort siedzenia. Duńskie wzornictwo w parze z najwyższą jakością i do tego w atrakcyjnej cenie jest możliwe. Marka Kragelund rzuciła wyzwanie światu i od lat kontroluje łańcuch dostaw by zminimalizować koszty, a przy tym zmaksymalizować jakość produktu. 

Kragelund to duńska marka specjalizująca się w produkcji sof. Od 1978 roku produkuje meble tapicerskie oparte na duńskiej tradycji projektowania i wysokim kunszcie mebli. Ich misją jest zapewnienie wysokiej jakości za odpowiednią cenę.

Fotel dostępny jest w szerokiej palecie tkanin, istnieje także możliwość wyboru nóżek – drewnianych lub metalowych. Dodatkowo, fotel Nabbe występuje w dwóch wersjach – z wąskimi i szerokimi podłokietnikami. Prosimy o określenie wyboru podłokietników w komentarzu przy zamówieniu. 

W ofercie posiadamy także szeroki wybór kombinacji sof w tym samym wzorze.

Produkt dostępny na zamówienie.

Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu na info@designzoo.pl.

Szczegóły produktu
110
87 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: