Pacha Lounge Chair Fixed Base

Gubi

Pacha Lounge Chair Fixed Base
  • Pacha Lounge Chair Fixed Base
  • Pacha Lounge Chair Fixed Base
  • Pacha Lounge Chair Fixed Base
Gubi - Pacha Lounge Chair Fixed Base - Fotele Skandynawskie
Gubi - Pacha Lounge Chair Fixed Base - Fotele Skandynawskie Gubi - Pacha Lounge Chair Fixed Base - Fotele Skandynawskie Gubi - Pacha Lounge Chair Fixed Base - Fotele Skandynawskie
Cena
11 000,00 zł Brutto
Podstawa
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Fotel Pacha to ponadczasowa, funkcjonalna i przede wszystkim wygodna propozycja dla tych, którzy poszukują zarówno nietuzinkowego, jak i eleganckiego projektu. Dzięki swojej nietypowej formie i zaokrąglonym kształtom doda charakteru każdemu pomieszczeniu. 

To projekt z oferty marki Gubi. Fotel Pacha powstał w 1975 roku i wyszedł spod ręki francuskiej legendy wzornictwa. Pierre Paulin zaprojektował go w harmonii ze zmieniającym się wówczas stylem projektowania. W udany i nietuzinkowy sposób zastąpił surowość powojennego designu nowym, energicznym podejściem.

Paulin nadał prawdziwej elegancji zaokrąglonym formom fotela. Odnalazł idealne proporcje siedziska, którego linie są lekko nachylone do wewnątrz. Wygodne siedzisko wykonane z pianki występuje w wielu modnych tkaninach – w tym niezwykle stylowej Karakorum. Wszystko to umiejscowione jest na malowanej, drewnianej podstawie, która występuje także w wersji obrotowej.

Pierre Paulin był pionierem, jeśli chodzi o tworzenie projektów osadzonych nisko. W śmiały sposób pozbył się nóg fotela i nadał zupełnie nowego znaczenia siedzeniu na podłodze, promując nowoczesny sposób życia. Stałym punktem wyjścia projektu jest wygoda. Organiczne kształty fotela zaprojektowano tak, by służyć ciału, zapewniając jednocześnie wygodę i przytulność. Projekt jest absolutnie ponadczasowy, zarówno teraz, jak i wtedy, gdy powstał, wygląda niezwykle współcześnie. 

Szczegóły produktu
10062200
65 cm
77 cm
85 cm
35 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: