Pad Lounge Chair Low

Normann Copenhagen

Pad Lounge Chair Low
  • Pad Lounge Chair Low
  • Pad Lounge Chair Low
  • Pad Lounge Chair Low
Normann Copenhagen - Pad Lounge Chair Low - Fotele Skandynawskie
Normann Copenhagen - Pad Lounge Chair Low - Fotele Skandynawskie Normann Copenhagen - Pad Lounge Chair Low - Fotele Skandynawskie Normann Copenhagen - Pad Lounge Chair Low - Fotele Skandynawskie
Cena
4 619,00 zł Brutto
Wykończenie
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

NOWOŚĆ 2019 - WKRÓTCE W SPRZEDAŻY ! 

Pad Lounge Chair to najnowsza seria foteli od Normann Copenhagen zaprojektowana przez młodego, duńskiego projektanta Simona Legalda. Niebanalne zestawienie materiałów tworzy bardzo charakterny mebel. Surowy i minimalistyczny, spełniający maksimum funkcjonalności przy redukcji wszelkich zbędnych detali. Drewniana muszla wspaniale kontrastuje z miękkim tapicerowanym frontem, a rama z metalowych rurek tworzy piękne, sferyczne linie.
Pad stworzony jest z giętego dębowego forniru, gąbki i stalowego stelaża i świetnie sprawdzi się zarówno w przestrzeni publicznej jak biura, ale i w domowym salonie.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia to 4-6 tygodni. Zapewnimy darmowy transport na terenie całego kraju.
Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję Normann Copenhagen.W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
601808
79 cm
77,5 cm
78 cm
40,5 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: