Pad Lounge Chair High

Normann Copenhagen

Pad Lounge Chair High
  • Pad Lounge Chair High
  • Pad Lounge Chair High
  • Pad Lounge Chair High
  • Pad Lounge Chair High
  • Pad Lounge Chair High
Normann Copenhagen - Pad Lounge Chair High - Fotele Skandynawskie
Normann Copenhagen - Pad Lounge Chair High - Fotele Skandynawskie Normann Copenhagen - Pad Lounge Chair High - Fotele Skandynawskie Normann Copenhagen - Pad Lounge Chair High - Fotele Skandynawskie Normann Copenhagen - Pad Lounge Chair High - Fotele Skandynawskie Normann Copenhagen - Pad Lounge Chair High - Fotele Skandynawskie
Cena
5 590,00 zł Brutto
Wykończenie
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Nowość 2019

Pad Lounge Chair
 to najnowsza seria foteli od Normann Copenhagen zaprojektowana przez młodego, duńskiego projektanta Simona Legalda. Niebanalne zestawienie materiałów tworzy bardzo charakterny mebel. Surowy i minimalistyczny, spełniający maksimum funkcjonalności przy redukcji wszelkich zbędnych detali. Drewniana muszla wspaniale kontrastuje z miękkim tapicerowanym frontem, a rama z metalowych rurek tworzy piękne, sferyczne linie.

Pad stworzony jest z giętego dębowego forniru, gąbki i stalowego stelaża i świetnie sprawdzi się zarówno w przestrzeni publicznej jak biura, ale i w domowym salonie.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia to 4-6 tygodni. Zapewnimy darmowy transport na terenie całego kraju.
Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję Normann Copenhagen.W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
601820
111,5 cm
77,5 cm
83 cm
40,5 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: