Rico Lounge Chair - Boucle

Ferm Living

Rico Lounge Chair - Boucle
  • Rico Lounge Chair - Boucle
  • Rico Lounge Chair - Boucle
  • Rico Lounge Chair - Boucle
  • Rico Lounge Chair - Boucle
  • Rico Lounge Chair - Boucle
  • Rico Lounge Chair - Boucle
Ferm Living - Rico Lounge Chair - Boucle - Fotele Skandynawskie
Ferm Living - Rico Lounge Chair - Boucle - Fotele Skandynawskie Ferm Living - Rico Lounge Chair - Boucle - Fotele Skandynawskie Ferm Living - Rico Lounge Chair - Boucle - Fotele Skandynawskie Ferm Living - Rico Lounge Chair - Boucle - Fotele Skandynawskie Ferm Living - Rico Lounge Chair - Boucle - Fotele Skandynawskie Ferm Living - Rico Lounge Chair - Boucle - Fotele Skandynawskie
Cena
8 540,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Fotel Rico Lounge Chair Bouclé to nietuzinkowy fotel projektu marki Ferm Living. Jego obejmująca sylwetka, zaokrąglony kształt i klasyczny design zachwycają od pierwszego wejrzenia. Dzięki miękkim liniom i wyrazistej formie, fotel Rico jest bardzo eleganckim przykładem duńskiego wzornictwa.

Fotel Rico jest obity ponadczasową i bardzo modną tkaniną bouclé. To bardzo miękki i wygodny materiał utkany z nierównej przędzy. Dzięki temu uzyskujemy ekskluzywną i pętelkową fakturę powierzchni. Siedzisko Rico Lounge Chair to drewniana konstrukcja i formowana pianka, a oparcie wykonane jest z pianki i stalowej konstrukcji.

Dzięki swoim krzywiznom, cała seria Rico – od foteli po sofy, dodaje pomieszczeniom eleganckiego i nowoczesnego wyrazu. Dodatkowo, zapraszająca sylwetka i komfortowe materiały sprawiają, że odpoczynek jest jeszcze przyjemniejszy.

Kolekcja mebli, akcesoriów i oświetlenia marki Ferm Living powstaje w sposób zrównoważony, opiera się na pasji do autentycznego projektowania i stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu. To duńska marka z bazą w Kopenhadze, która współpracuje z rzemieślnikami na całym świecie. Dzięki temu otrzymujemy asortyment, który łączy skandynawską myśl z globalnymi umiejętnościami i tradycjami.

Szczegóły produktu
100106202
79 cm
87 cm
Bouclé: 35% acrylic, 24% polyester, 19% viscose, 14% cotton, 5% linen and 3% other fibres.
81.5 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: