Rico Lounge Chair - Faded

Ferm Living

Rico Lounge Chair - Faded
  • Rico Lounge Chair - Faded
  • Rico Lounge Chair - Faded
  • Rico Lounge Chair - Faded
  • Rico Lounge Chair - Faded
  • Rico Lounge Chair - Faded
  • Rico Lounge Chair - Faded
Ferm Living - Rico Lounge Chair - Faded - Fotele Skandynawskie
Ferm Living - Rico Lounge Chair - Faded - Fotele Skandynawskie Ferm Living - Rico Lounge Chair - Faded - Fotele Skandynawskie Ferm Living - Rico Lounge Chair - Faded - Fotele Skandynawskie Ferm Living - Rico Lounge Chair - Faded - Fotele Skandynawskie Ferm Living - Rico Lounge Chair - Faded - Fotele Skandynawskie Ferm Living - Rico Lounge Chair - Faded - Fotele Skandynawskie
Cena
8 780,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Fotel Rico jest obity ponadczasową i bardzo modną tkaniną welurową. To bardzo miękki i wygodny materiał, który nadaje projektowi ekskluzywnego charakteru. Siedzisko Rico Lounge Chair to drewniana konstrukcja i formowana pianka, a oparcie wykonane jest z pianki i stalowej konstrukcji.

Fotel Rico Lounge Chair Faded Velvet to nietuzinkowy produkt projektu marki Ferm Living. Jego obejmująca sylwetka, zaokrąglony kształt i klasyczny design zachwycają od pierwszego wejrzenia. Dzięki miękkim liniom i wyrazistej formie, fotel Rico jest bardzo eleganckim przykładem duńskiego wzornictwa.

Dzięki swoim krzywiznom, cała seria Rico – od foteli po sofy, dodaje pomieszczeniom eleganckiego i nowoczesnego wyrazu. Dodatkowo, zapraszająca sylwetka i komfortowe materiały sprawiają, że odpoczynek jest jeszcze przyjemniejszy.

Kolekcja mebli, akcesoriów i oświetlenia marki Ferm Living powstaje w sposób zrównoważony, opiera się na pasji do autentycznego projektowania i stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu. To duńska marka z bazą w Kopenhadze, która współpracuje z rzemieślnikami na całym świecie. Dzięki temu otrzymujemy asortyment, który łączy skandynawską myśl z globalnymi umiejętnościami i tradycjami.

Szczegóły produktu
100460671
79 cm
87 cm
Faded Velvet. 51% acrylic, 40% polyester, 9% viscose
81.5 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: