RO™ JH2, armchair

Fritz Hansen

RO™ JH2, armchair
  • RO™ JH2, armchair
  • RO™ JH2, armchair
  • RO™ JH2, armchair
  • RO™ JH2, armchair
Fritz Hansen - RO™ JH2, armchair - Fotele Skandynawskie
Fritz Hansen - RO™ JH2, armchair - Fotele Skandynawskie Fritz Hansen - RO™ JH2, armchair - Fotele Skandynawskie Fritz Hansen - RO™ JH2, armchair - Fotele Skandynawskie Fritz Hansen - RO™ JH2, armchair - Fotele Skandynawskie
Cena
12 720,00 zł Brutto
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
RO™ JH2, armchair

Projektant: JAIME HAYON 2013

Trafiając do zespołu Fritza Hansena ten hiszpański projektant wniósł do stylu pracy wiele humoru i wyjątkowej kreatywności. Tworząc Ro™ Jaime Hayon zaprojektował fotel dedykowany wypoczynkowi, który jest niezwykle wygodny i jednocześnie ma wyrafinowaną, wręcz wyrzeźbioną formę. RO™ pozwala się zanurzyć i poświęcić chwilę tylko dla sobie. 

Proponowany tutaj fotel RO™ występuje w wyjątkowych, stworzonych przez projektantów obiciach skomponowanych z dwóch tkanin: jednej na ramę fotela i drugiej na poduszki i ewentualny podnóżek. Poza tymi obiciami fotel występuje w szerokiej gamie tkanin i skór. Podstawę fotela stanowią 4 nogi w naturalnym lakierowanym dębie. Nogi są dostępne także w szczotkowanym aluminium. 

Oparcie
zostało wykonane z twardej pianki poliuretanowej ze wzmocnieniami z włókna szklanego wzdłuż krawędzi. Poduszka siedziska jest zrobiona z formowanej pianki poliuretanowej, dzięki czemu uzyskano prawidłową formę gwarantującą wygodę. Poduszka oparcia powstała z dwóch plastrów miękkiej pianki, tak aby zwiększyć ergonomię i komfort. Poduszka na szyję została wykonana z bardzo miękkiej pianki i formowanego ciśnieniowo forniru. Jest ona mocowana za pomocą dwóch złączek, dzięki czemu można zmienić i dopasować  podparcie szyi.

Podstawa
została wyposażona w cztery nóżki wykonane ze szczotkowanego aluminium. Każda noga ma nylonowe podkładki, które są odpowiednie dla większości podłóg.

Gwarancja standardowa gwarancja: 5 lat

Fotel RO™ może zostać uzupełniony dedykowanym mu podnóżkiem. 

W sprawie zakupu fotela RO™ w innym niż prezentujemy obiciu prosimy o kontakt.

Czas oczekiwania na produkt to 6 - 8 tygodni.
Szczegóły produktu
113 cm
80 cm
97 cm
43 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: