Shell Lounge Chair

Mater Design

Shell Lounge Chair
  • Shell Lounge Chair
  • Shell Lounge Chair
  • Shell Lounge Chair
Mater Design - Shell Lounge Chair - Fotele Skandynawskie
Mater Design - Shell Lounge Chair - Fotele Skandynawskie Mater Design - Shell Lounge Chair - Fotele Skandynawskie Mater Design - Shell Lounge Chair - Fotele Skandynawskie
Cena
2 999,00 zł Brutto
Wykończenie
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Shell Lounge Chair - fotel klubowy od Mater Design za projektem, którego stoi amerykański projektant i rzeźbiaż Michael W.Dreeben . 
Michael W.Dreeben ukończył rzeźbę na Uniwersytecie w Chicago i bardzo wyraźnie czuć to w jego projektach, które charakteryzuje wrażliwość, umiłowanie materiału, konstrukcji i tradycyjnego rzemiosła. Warsztat rzemieślniczy, Mike zdobywał w północnych Indiach, w okolicach Radżastanu w lokalnych pracowniach i stolarniach

Efekt pracy Michaela z Mater Design oraz z najpopularniejszym producentem skór w Skandynawii, marką Sorensen Leathers, zaowocował pięknym i niezwykle zmysłowym projektem fotela Shell. Skóra o nazwie Ultra, którą tapicerowane są fotele Shell to skóra wysokiej jakości, garbowana naturalnie, roślinnie. Dzięki dodatkowej piance pod tapicerowanymi siedziskami, fotele Shell oferują najwyższy komfort siedzenia, oraz zapewniają bardzo przyjemne wrażenia dotykowe. Szkielet fotela jest zrobiony z litego drewna dębowego pochodzącego z certyfikowanych upraw i kontrolowanych i zrównoważonych wycinek z europejskich lasów. 
Wykonany z niezwykłą starannością i pietyzmem, fotel Shell będzie zachwycać nas i naszych gości przez długie lata. 

Fotel Shell Lounge Chair, dostępny jest na zamówienie, w trzech rodzajach wykończenia: White matt lacquer, black stain oraz sirka grey stain.
Czas realizacji do 8 tygodni. 

Zapewnimy darmowy transport na terenie całego kraju wraz z gwarancją wniesienia.  

Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję Mater Design.
W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
75 cm
54 cm
46 cm
35 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: